Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu

E-posta Gönder

Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu

Kapasite Bilgileri

Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir dışında
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu düğün dışında davet ve resepsiyon, açılışlar, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, nişan, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu Hakkında

Hayalinizdeki kır düğününü gerçekleştirmek için Konya’da bir düğün salonu arayışı içindeyseniz sizi Yeşil Bahçe Restaurant ile tanıştıralım. Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet veren Yeşil Bahçe Restaurant Ereğli’de konuklarına kapılarını açıyor. Sektöre girdiği günden beri kadrosunu bozmamaya çalışan ve tecrübeli bir ekiple yola devam eden restoranımız, kaliteli hizmeti çok uygun fiyatlarla konuklarına sunmakta.

Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak bir işletmeye sahip olduğumuzu ve çim alanımız, büyük ve çeşitli ağaçlarımız ile huzurlu bir ortam sağladığımızı söylemek istiyoruz. Yeşilin her tonunu bulabileceğiniz restoranımızda geniş bir alanda kır düğününüzü gerçekleştirme imkânı buluyorsunuz.

Güler yüzlü personelimiz bizi tercih edeceğiniz süre boyunca yanınızda oluyor ve hiçbir aksaklık yaşanmamasını sağlıyorlar. Yeşil Bahçe Restoran olarak amacımız gece sonunda buradan mutlu ayrılmanız. Çiftimiz yoğunluğuyla uğraşırken, personelimiz konuklarımızla ilgileniyor.

Açık alanımızda sadece düğünlerinizi değil, nikah, nişan, sünnet düğünleri, mezuniyet törenleri, açılışlar ve kurumsal etkinlikleri de rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu organizasyonları sayısız gerçekleştiren yönetici kadromuz, deneyimlerini sizlerle paylaşacaklar ve her şey tamamlandıktan sonra hazırlıklarımıza başlayacağız.

Düğününüzü yemekli ya da yemeksiz olarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Yemeklerimizin mutlaka tadına bakmanızı öneriyoruz. Et yemekleri ve yöresel yemeklerimizin lezzetine çok güveniyoruz. Restoranımızın menüsünde kullanılan birçok organik ürünü profesyonel aşçılarımız elleriyle hazırlıyor ve beğeninize sunuyorlar. Bu ürünler hızlı servis elemanlarımız tarafından en kısa sürede masanıza geliyor.

Hizmetimizden bahsettik. Yemeklerimizden bahsettik. Güler yüzlü ekibimizden bahsettik. Size bir de uygun fiyatlarımızdan bahsetmek istiyoruz. Kır düğününüzü bu kadar uygun fiyatlarla gerçekleştireceğinizi duyunca daha fazla beklemek istemeyeceksiniz. Her detayımızla beklentilerinizin üstünde bir hizmet verdiğimiz Yeşil Bahçe Restaurant’a gelmek ve hayalinizdeki kır düğününü gerçekleştirmek isterseniz yandaki formu doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    İvriz Yolu 2.Km Ereğli – Konya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.