Kır Düğünü Konya

Saltanat Kır Tesisleri

 • Kapasite
  100 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Saltanat Kır Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Saltanat Kır Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Saltanat Kır Tesisleri Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Doğa manzaralı

Saltanat Kır Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Saltanat Kır Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Saltanat Kır Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Saltanat Kır Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Saltanat Kır Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Saltanat Kır Tesisleri 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Saltanat Kır Tesisleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Saltanat Kır Tesisleri düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Saltanat Kır Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Saltanat Kır Tesisleri düğün dışında mezuniyet törenleri, piknik, kurumsal etkinlikler, parti, kına, doğum günü, davet ve resepsiyon, baby shower, açılışlar, nişan, bayi toplantısı ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Saltanat Kır Tesisleri Hakkında

Saltanat Kır Düğün Bahçesi Konya sizin için yemyeşil çimler ve ağaçların arasında doğanın tüm güzelliklerine şahit olacağınız bir kır düğünü hazırlıyor. Profesyonel kadromuz düğün süreciniz boyunca sizin fikirleriniz doğrultusunda tüm hazırlıkları tamamlıyor. Temiz hava, benzersiz bahçe manzarası sizi günlük yaşamın yoğun temposundan uzaklaştırarak rahat bir nefes almanızı sağlayacak.

Davet Alanları

Konya kır düğün mekanları arasında alan genişliğimizle dikkat çekiyoruz. Açık ve kapalı olmak üzere 2 farklı alanımız bulunuyor. Düğün salonumuzun kapasitesi 750 kişi. Yemyeşil kır bahçemizdeyse yemekli davetler dahil olmak üzere 1000 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Kokteyl içerikli organizasyonlarda maksimum 750 kişiye aynı anda hizmet veriliyor. Çiftlerimiz ve misafirlerini özgürce hareket edebileceği bir sahneyle karşılıyoruz.

Dekorasyon

Bahçemizdeki oturma düzenini yuvarlak masalar ve bacio ahşap sandalyeler oluşturuyor. Masalarımız beyaz örtülerle ve 4 kollu, boncuklu, gold detaylı cam şamdanlarla taçlandırılıyor. Sandalyelerimizin süslemeleri için farklı renk seçeneklerinde tüller kullanılıyor. Mor, gold, beyaz ve bordo gibi renklerimizden birini tercih edebilir ya da özel renk isteğinizi temin edilmek üzere organizasyon sorumlularımıza bildirebilirsiniz.

Hizmetler

250 araç kapasiteli otoparkımız ve vale hizmetimiz park yeri konusunda size kolaylık sağlıyor. Uzak mesafeden gelen konuklarınız için 75 kişiye kadar konaklama imkanı sunuyoruz. Hazırladığımız davet menülerini düğün öncesinde tadarak, değişiklik yapılmasını istediğiniz noktaları bizimle paylaşabilirsiniz. Yemek servisi ekip arkadaşlarımız tarafından yerine getiriliyor. Catering firmalarıyla yapılacak anlaşmalara müsaade ediyoruz.

Davetinizin her ayrıntısında size yardımcı olacak organizasyon sorumlularımız bulunuyor. Organizasyon firması ve keyifli dakikalarınızı ölümsüzleştirecek fotoğrafçınızı getirmenize olumlu bakıyoruz. Son dokunuşlarınızı yapmak, arkadaşlarınızla ufak sohbetler gerçekleştirmek için hazırlık odamız var. Alanımız içerisinde aynı anda birden fazla düğün yapılabiliyor. Soğuk ve yağışlı hava koşullarına karşı önlemlerimiz alındı. Güçlü ışık ve ses sistemlerine sahibiz.

Konya Saltanat Kır Düğün Salonu tatlı telaşlarınıza ortak olmak, size kaliteli hizmet sunmak için tüm gayreti gösteriyor. Dekorasyondan, yemek menülerine, konaklamadan sahne düzenlemelerine her şey titizlikle sizin gönlünüzden geçene uygun şekilde hazırlanıyor. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir kır düğünü hayal ediyorsanız iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Ortağı

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Adres::

  Fevziçakmak Mah. Ankara yolu Üzeri Aksaray Kavşağı Karatay/Konya

 • Adres tarifi:

  novada otel önünden 1 km ileride tüyap tarım fuarına gelmeden köprü inişi bitimi sağda

 • Haritadaki Konumu

  Saltanat Kır Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.