Özcanlar kir dugun bahcesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Özcanlar kir dugun bahcesi
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Özcanlar kir dugun bahcesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Özcanlar kir dugun bahcesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Park manzaralı Şehir manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Özcanlar kir dugun bahcesi Sıkça Sorulan Sorular

Özcanlar kir dugun bahcesi düğün fiyatları ne kadar?

Özcanlar kir dugun bahcesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Özcanlar kir dugun bahcesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Özcanlar kir dugun bahcesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Özcanlar kir dugun bahcesi 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Özcanlar kir dugun bahcesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Özcanlar kir dugun bahcesi düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Özcanlar kir dugun bahcesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Özcanlar kir dugun bahcesi düğün dışında davet ve resepsiyon, kına, kurumsal etkinlikler, doğum günü, sünnet düğünü, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, parti, açılışlar, nişan, baby shower ve piknik hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Özcanlar kir dugun bahcesi Hakkında

Hayatın her anında keşfetmek için Özcanlar Restaurant Konya Ereğli olarak hizmet veriyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Halkapınar yolu üzeri 4. Kilometrede yer alarak, iç dekorasyonumuz ve duvarı süsleyen sanat eserlerimiz ile birlikte Anadolu kültürünü yansıtıyoruz. Ödüllü ve uluslararası deneyimlere sahip aşçılarımız tamamen yerel olan ürünleri kullanarak harika lezzetler yaratıyor.

Düğün organizasyonu her hizmet yerinin yapabileceği bir etkinlik değildir. Son derece titiz ve ayrıntılı çalışılması gereken bir süreçtir. Planlamasından yönetmesi ve sonucuna kadar her şeyin yolunda gitmesi gerekir. Bunun içinde yıllarını bu işe vermiş yerlerle birlikte yürümelisiniz. Ayrıca yemekli düğün düşünüyorsanız da bu daha fazla dikkat göstermenizi gerektirecektir. Hijyen başta olmak üzere lezzeti ustaların tecrübesi ve servis ekibinin hizmeti çok önemlidir. Restoran olarak tüm bu noktaların farkındayız ve bu farkındalıkla hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Öncelik olarak sizi alarak yıllardır çalışıyoruz. Rahatınız, sağlığınız ve eğlenmeniz bizim için önemli. Bu yüzden gözünüz kapalı bir şekilde güvenebileceğiniz bir mekanız. Özel günleriniz için de bu güveni kazanmamız da gerekiyor zaten.

Tamamen çim kaplı olan bahçemizde kır düğünü konseptinizi rahatlıkla gerçekleştiriyorsunuz. Volkanlarla karşılandığınız ve kırmızı halıdan yürüdüğünüz o anı hayal edin. Masaların özenli bir şekilde bahçede yer aldığını ve herkesin size baktığını. Bu sizin gününüz. Gülümseyen yüzlerle karşılaşıp günün sonunda da bizi gülümseyen yüzlerle karşılamalısınız. Bunu sağlamak bizim için çok önemli. İsterseniz at arabasıyla nostaljik bir girişte yapabilirsiniz. Dilediğiniz neyse biz onu gerçekleştiriyoruz.

Eğer Konya Ereğli kır düğünü yapılabilecek bir mekan arayışındaysanız listenize bizi de ekleyin. Tüm bu hizmetlerimizden daha fazlası bir form kadar uzağınızda. Doldurup iletişime geçtiğiniz takdirde hem fiyat bilgisini hem de merak ettiklerinizi cevaplamak için sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Hacımemiş Mah. Çakıltepe Sok. No:1, 42310 Ereğli/Konya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Özcanlar kir dugun bahcesi Yol Haritası

Özcanlar kir dugun bahcesi Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Kamil

Düğün Tarihi: 09.08.2015


meyve ağçlı açık ve yeşillik bir mekan açık alanda gerçekleştirdim düğünümü ve 700 kişilik bir organizasyondu mekanın kapasitesi 1000 kişilik sadece garson ve yetkili kişilerden memnun kalmadım cünkü servisi biraz yavaştı aydınlık ferah ve geniş bir mekan ayrıca ulaşımı rahat bir mekan masa düzeni... devamı 

Hatice

Düğün Tarihi: 06.09.2014


İşletmecisinin çok iyi olması ve gayet ilgili olmaları çok güzel. Mekan çok güzeldi zaten masalar sahneye yakındı iç içe girmemişti. Yemekler, personelin hizmeti, servis güzel gerçekleşti. Ses sistemlerinden yana bir sıkıntı yaşanmadı ve ulaşımımız gayet rahattı. Bir sorun gerçekleşmedi. Mekan bol... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.