Kır Düğünü Konya

Özcanlar Kır Düğun Bahçesi

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Özcanlar Kır Düğun Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Özcanlar Kır Düğun Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Özcanlar Kır Düğun Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Özcanlar Kır Düğun Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Özcanlar Kır Düğun Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Özcanlar Kır Düğun Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Özcanlar Kır Düğun Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Özcanlar Kır Düğun Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Özcanlar Kır Düğun Bahçesi 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Özcanlar Kır Düğun Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Özcanlar Kır Düğun Bahçesi düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Özcanlar Kır Düğun Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Özcanlar Kır Düğun Bahçesi düğün dışında davet ve resepsiyon, kına, kurumsal etkinlikler, doğum günü, sünnet düğünü, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, parti, açılışlar, nişan, baby shower ve piknik hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Özcanlar Kır Düğun Bahçesi Hakkında

Hayatın her anında keşfetmek için Özcanlar Restaurant Konya Ereğli olarak hizmet veriyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Halkapınar yolu üzeri 4. Kilometrede yer alarak, iç dekorasyonumuz ve duvarı süsleyen sanat eserlerimiz ile birlikte Anadolu kültürünü yansıtıyoruz. Ödüllü ve uluslararası deneyimlere sahip aşçılarımız tamamen yerel olan ürünleri kullanarak harika lezzetler yaratıyor.

Düğün organizasyonu her hizmet yerinin yapabileceği bir etkinlik değildir. Son derece titiz ve ayrıntılı çalışılması gereken bir süreçtir. Planlamasından yönetmesi ve sonucuna kadar her şeyin yolunda gitmesi gerekir. Bunun içinde yıllarını bu işe vermiş yerlerle birlikte yürümelisiniz. Ayrıca yemekli düğün düşünüyorsanız da bu daha fazla dikkat göstermenizi gerektirecektir. Hijyen başta olmak üzere lezzeti ustaların tecrübesi ve servis ekibinin hizmeti çok önemlidir. Restoran olarak tüm bu noktaların farkındayız ve bu farkındalıkla hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Öncelik olarak sizi alarak yıllardır çalışıyoruz. Rahatınız, sağlığınız ve eğlenmeniz bizim için önemli. Bu yüzden gözünüz kapalı bir şekilde güvenebileceğiniz bir mekanız. Özel günleriniz için de bu güveni kazanmamız da gerekiyor zaten.

Tamamen çim kaplı olan bahçemizde kır düğünü konseptinizi rahatlıkla gerçekleştiriyorsunuz. Volkanlarla karşılandığınız ve kırmızı halıdan yürüdüğünüz o anı hayal edin. Masaların özenli bir şekilde bahçede yer aldığını ve herkesin size baktığını. Bu sizin gününüz. Gülümseyen yüzlerle karşılaşıp günün sonunda da bizi gülümseyen yüzlerle karşılamalısınız. Bunu sağlamak bizim için çok önemli. İsterseniz at arabasıyla nostaljik bir girişte yapabilirsiniz. Dilediğiniz neyse biz onu gerçekleştiriyoruz.

Eğer Konya Ereğli kır düğünü yapılabilecek bir mekan arayışındaysanız listenize bizi de ekleyin. Tüm bu hizmetlerimizden daha fazlası bir form kadar uzağınızda. Doldurup iletişime geçtiğiniz takdirde hem fiyat bilgisini hem de merak ettiklerinizi cevaplamak için sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Hacımemiş Mah. Çakıltepe Sok. No:1, 42310 Ereğli/Konya

 • Haritadaki Konumu

  Özcanlar Kır Düğun Bahçesi Yol Haritası

Özcanlar Kır Düğun Bahçesi Düğün Yorumları (2)

Kamil

Düğün Tarihi: 09.08.2015

meyve ağçlı açık ve yeşillik bir mekan açık alanda gerçekleştirdim düğünümü ve 700 kişilik bir organizasyondu mekanın kapasitesi 1000 kişilik sadece garson ve yetkili kişilerden memnun kalmadım cünkü servisi biraz yavaştı aydınlık ferah ve geniş bir mekan ayrıca ulaşımı rahat bir mekan masa düzeni... devam 

Hatice

Düğün Tarihi: 06.09.2014

İşletmecisinin çok iyi olması ve gayet ilgili olmaları çok güzel. Mekan çok güzeldi zaten masalar sahneye yakındı iç içe girmemişti. Yemekler, personelin hizmeti, servis güzel gerçekleşti. Ses sistemlerinden yana bir sıkıntı yaşanmadı ve ulaşımımız gayet rahattı. Bir sorun gerçekleşmedi. Mekan bol... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.