Venedik Restaurant

E-posta Gönder

Venedik Restaurant Hakkında

Venedik Restaurant olarak Hatay’ın Defne ilçesinde faaliyet gösteriyoruz. 40 yılı aşkın süredir sizlerleyiz. Tecrübemizle, lezzetlerimiz kadar etkiliyoruz. Kusursuz düğün organizasyonu denilince akla ilk biz geliyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle beraber hayallerinizi gerçekleştirmek için buradayız.

Düğün, nişan, nikah sonrası yemeği ve birçok özel günde bizi tercih edebilirsiniz. Hatay mutfak kültürünün en güzel yemeklerini sunabildiğimiz yemekli düğünlerinizde özel menüler oluşturuyor, hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Açık ve kapalı olmak üzere iki farklı alanda organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Küçük çaplı düğünleriniz için kapalı alanımızın alanı 300 kişilik. Bu kapalı alanımızda hem yazın hem de kışın hizmet verebiliyoruz. Sadece yazın hizmet verebildiğimiz açık alanımızda 800 kişiye hizmet verebiliyor.
Biz Venedik Restaurant Hatay ekibi olarak hayallerinizi gerçekleştirmek istiyoruz. Eğer sizde Hatay kır düğün mekânı ya da salonu arıyorsanız bizi seçebilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için çıktığımız bu yolda sayısız düğün organizasyonu gerçekleştirdik. Evlenecek olan çiftlerin istediklerini iyi biliyoruz.

Her şeyin kusursuz olması için çalışıyor, bunun için önlemler alıyoruz. Jeneratör, organizasyon öncesi teknik kontrol ve daha fazlası! Geceniz bize emanet olduğunda içiniz rahat olsun, biz isteklerinizi yerine getirmek için var gücümüzle çalışacağız.

Venedik Restaurant; 40 yıllık tecrübesiyle beraber en özel anları sunuyor size ve davetlilerinize. Canlı müzik hizmetimizle beraber eğlencenizi üst seviyeye çıkarıyor, gecenizde sevdiğiniz müziklere yer veriyoruz. Dilerseniz kendi müzik listesini hazırlayabilirsiniz. Deneyimli müzisyenlerimiz oldukça geniş repertuara sahip.

Güler yüzlü hizmet anlayışımız ve kaliteli yemeklerimiz ile aklınızda iz bırakıyor, lezzet şöleni yaşatıyoruz. İstediğiniz her lezzeti bir araya getirerek kişiye özel menüler oluşturabilir, davetlilerinizin isteklerinize göre düzenlemelerde bulunabiliriz.

Sizde özel günleriniz için bizi tercih edebilirsiniz. Bir tık kadar uzaktayız.

Ücretsiz fiyat teklifi al ile hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Defne Mah. Atatürk Cad. No:19 Harbiye

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Venedik Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.