Kır Düğünü Hatay

Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan After Party alanı
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi düğün dışında davet ve resepsiyon, nişan, piknik, kına, parti, baby shower, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, açılışlar, doğum günü, bayi toplantısı ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi Hakkında

Dört tarafı doğa ile çevrili mekânımızda, her detayı düşünerek size kusursuz bir gün yaşama fırsatı sağlıyoruz. Güzel birlikteliğinizi taçlandıracağınız bu düğün tarihinizde, kaliteden ödün vermeyen çalışma disiplinimizle hizmet veriyoruz ve heyecanla sizi bekliyoruz.

Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi geniş ve konforlu yapısıyla faaliyet gösteriyor. Ayrıca kötü hava koşulları için 200 kişi kapasiteli kapalı salonumuzda bulunuyor. Yer olacak mı acaba stresine girmeden tüm sevdiklerinizi düğününüze davet edebilirsiniz. Fark yaratan bir düğün organizasyonu tercih edersiniz, iş ortaklığı kurduğumuz firmalardan yararlanabileceğinizin bilgisini de vermek istiyoruz. Misafirlerinizin bahçemize giriş yaptıkları yere etrafına irili ufaklı mumluklar koyduğumuz fotoğraflarınızı asabilir veya vintage konseptli bir düğün yapacaksınız eski tip valizleri üst üste dizip hoş geldiniz panosu yerleştirebiliriz. Bu konuda tercihi tamamen size bırakıyor, herhangi bir kısıtlamaya gitmiyoruz.

Yemekli düğün tercihlerinizde, tecrübeli aşçılarımızın hazırladığı ev tadındaki yemek seçeneklerini misafirlerinize deneyimli servis elemanlarımızla sunuyoruz. Menü içeriğimizin, tüm konuklarınızın damak zevkine hitap edebilecek şekilde olmasına özen gösteriyoruz. Hatay Antakya kır düğünü mekanları arasında sizi şaşırtacak özelliklerimizle en güzel gününüze, ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Bahçemizde profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Düğününüzden önce hazırlanan repertuarlarla, profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerimizi çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Size sadece sevdiklerinizle birlikte bu özel gününüzün tadını doyasıya çıkarmak kalıyor.

Kır bahçemizde kına, doğum günü, açılış ve mezuniyet törenlerinizde de kaliteli hizmet anlayışımızla hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Daha fazla hizmet bilgisi almak ve Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi Hatay fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yayladağı

 • Haritadaki Konumu

  Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.