Kır Düğünü Hatay

Mızraklı Restaurant

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mızraklı Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Mızraklı Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Mızraklı Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Yüksek tavan
Manzara
Doğa manzaralı

Mızraklı Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Mızraklı Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Mızraklı Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Mızraklı Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Mızraklı Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mızraklı Restaurant 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Mızraklı Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mızraklı Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Mızraklı Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mızraklı Restaurant düğün dışında sünnet düğünü, nişan, davet ve resepsiyon, kına, mezuniyet törenleri, açılışlar, doğum günü, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Mızraklı Restaurant Hakkında

Kır düğünlerinizi gerçekleştirmek için Hatay’da mekân arayışına son! Mızraklı Restaurant, hep hayalini kurduğunuz bu özel günü kusursuz bir şekilde yaşamanız için hizmetinizde! Hem açık hem de kapalı alanıyla sizlere çeşitlilik sunan Mızraklı, konuklarının mutluluk ve memnuniyetlerini sağlamayı asıl amacı olarak görüyor.

Hayatınızın belki de en mutlu saatlerini yaşayacağınız mekânımızdan biraz bahsedecek olursak;

Düğününüzü gerçekleştirmeniz için birbirinden avantajlı 2 alan sunuyoruz. Dilerseniz yeşilin her tonunu bulabileceğiniz bahçemizi dilerseniz de yüksek tavana sahip, geniş kapalı alanımızı tercih edebiliyorsunuz. Kır düğününüz için natürel bir ortam sağladığımız açık alanımızın zemininin çim ağırlıklı olduğunu söylemek istiyoruz. Birbirinden güzel, renkli çiçeklerle ve ağaçların bulunduğu bahçemizde tam de düşlediğiniz kır düğününü gerçekleştirebilirsiniz. Kapalı alanımızda ise büyük organizasyonları rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz bir genişliğe sahip oluyorsunuz. Tavanımız sayesinde basık bir ortamdan uzak oluyorsunuz. Salonumuzu tasarlarken ise masalar arasında rahat bir geçiş mesafesi olmasını ve pistte aynı anda birçok misafirimizin rahatlıkla dans edebilmesini amaçladık. Mevsim koşullarına veya konseptinizi daha etkin bir şekilde kullanabileceğinizi düşündüğünüz alanımızı seçtikten sonra sizin için hazırlıklarımıza başlıyoruz.

Nasıl bir düğün istiyorsanız, sizlere onu sunmak için yanınızdayız! Deneyimli ekibimiz ile istek, beklenti ve ihtiyaçlarınızı öğreniyor, bu doğrultuda kaliteli bir hizmeti esas alıyoruz. Aklınızdakini salonumuza yansıtarak ömrünüz boyunca unutamayacağınız bir davete imza atabilirsiniz.

Merkezi bir konumda bulunan mekânımıza özel araçlarınızla gelebildiğiniz gibi toplu taşıma araçlarıyla da kolaylıkla gelebilirsiniz. Böylelikle bizi tercih ederek çevre il ya da ilçeden gelen misafirleriniz için de kolay gelebileceği bir işletme tercihi yapabilirsiniz. Özel araçlarınızla gelirseniz ise geniş bir otopark alanı sunuyor ve burayı ücretsiz olarak kullanabilmenizi sağlıyoruz.

Mızraklı Hatay’da kır düğünlerinizi gerçekleştirmek için en uygun işletmelerden biri! Buna yakından tanık olmak ve bizimle iletişime geçmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Mızraklı Mahallesi, Kanal Cd. No:21, 31885 Hatay

 • Haritadaki Konumu

  Mızraklı Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.