Kır Düğünü Gaziantep

Classis Garden Düğün Salonu

Classis Garden Düğün Salonu

Classis Garden Düğün Salonu Hakkında

Classic Garden Gaziantep’te 2008 yılından bu yana en mutlu günlerinde çiftlerimize ev sahipliği yapıyoruz. Kompleksimizde havuzbaşı davet alanımız, yüksek tavanı kapalı salonumuz, aquapark ve halı sahamızla farklı alanlarda hizmet verebiliyoruz. Hayalinizdeki kır düğününü gerçeğe dönüştürmek için size özel düğün paketleri hazırladık. Uzman ekibimiz ve lezzetli mutfağımızla unutulmaz davetlere imza atıyoruz.

Davet Alanları

Açık davet alanımızda klasik havuz başı konsepti tasarladık. Yemekli ve kokteyl davetlerdeki kapasitemiz 500 ila 750 kişi arasında değişiyor. Kır düğünlerimizde geniş bir alanda misafirlerinizin konforundan ödün vermeyen bir hizmet sunuyoruz. Sahne, ses ve ışık sistemlerimizde teknolojiyi yakından takip ederek en üstün ekipmanları tercih ettik. Hava değişimlerine karşı gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

Dekorasyon

Gaziantep Classic Garden düğün salonu ve havuz başı açık alanımızda sade ve modern bir dekorasyon tarzı benimsedik. Masa düzeninizi yuvarlak masa ve tiffany sandalyelerle hazırlıyoruz. Mavi masa örtüleri, kırmızı kurdeleler, şık mum ve cam aksesuarlar arasından seçim yapabilirsiniz. Farklı konseptler yarattığınız bir kır düğünü düşlüyorsanız, başka bir profesyonel organizasyon firmasıyla da çalışabilirsiniz.

Hizmetler

Bir kır düğünü için ihtiyacınız olabilecek tüm düğün hizmetlerini planladık. Yemek ikramları, ses, ışık ve sahne hizmetleri, havuz başı dekorasyonu, masa süslemesi alternatiflerimizden yararlanabilirsiniz. Düğün öncesinde menü tadımı ve menüde değişiklik, otopark ve vale hizmetimiz de bulunuyor. Video ve fotoğraf çekimini de biz yapıyoruz. After party alanımızda düğün eğlencenizi biraz daha uzatabilirsiniz. Hazırlık odamızda dinlenebilir, organizasyon sorumlumuzdan yardım alabilirsiniz.

Gaziantep kır düğün salonları dendiğinde ilk akla gelen mekanlarının başında geliyoruz. Çünkü kaliteli hizmetimiz ve gösterişli açık ve kapalı alanlarımız büyük beğeni topluyor. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi misyon edindik. Taksit ve erken rezervasyon gibi uygun alternatiflerimizle çiftlerimizin bütçelerine de hitap ediyoruz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir veya ücretsiz formumuzu doldurabilirsiniz.

Classis Garden Düğün Salonu Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Havuz başı Kolonsuz salon Orman içinde Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Şehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Classis Garden Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Classis Garden Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Classis Garden Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Classis Garden Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Classis Garden Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Classis Garden Düğün Salonu 50 kişiden 600 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 1000 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Classis Garden Düğün Salonu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Classis Garden Düğün Salonu düğününüz için yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Gizem & Ahmet

Düğün Tarihi: 12.05.2022

Çok memnun kaldık Organizasyonları çok güzeldi nezih ve ferah bir mekan

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.