Kır Düğünü Gaziantep

Belkıs Kır Düğün Salonu

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Belkıs Kır Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Belkıs Kır Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Belkıs Kır Düğün Salonu Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan
Manzara
Doğa manzaralı

Belkıs Kır Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Belkıs Kır Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Belkıs Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Belkıs Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Belkıs Kır Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Belkıs Kır Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Belkıs Kır Düğün Salonu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Belkıs Kır Düğün Salonu düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Belkıs Kır Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Belkıs Kır Düğün Salonu düğün dışında davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, kına, mezuniyet törenleri, açılışlar, nişan, kurumsal etkinlikler, doğum günü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Belkıs Kır Düğün Salonu Hakkında

Gaziantep’te hayalinizdeki kır düğününü gerçekleştirmek için bir mekân arayışındaysanız, size bir teklifimiz var. Belkıs Kır Düğün Salonu olarak güler yüzlü ekibimiz, geniş kır bahçemiz ve uygun fiyatlarımız ile konuklarımızın en önemli anlarında yanlarında oluyoruz. Tüm isteklerini karşılamak için çalıştığımızı ve aklınızdaki düğünü salonumuzda yansıtacağımızı belirtelim.

Gaziantep’in Nizip ilçesinde faaliyet gösteriyoruz. Açıldığımız günden bugüne kadar müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışıyor ve konuklarımızı mutlu bir şekilde düğün salonumuzdan uğurlamayı amaçlıyoruz. Bunun için tüm personelimizin aynı özveriyle çalıştığını söyleyebiliriz.

Geniş bir çim alandan oluşan kır bahçemizi kalabalık organizasyonlarınız için kullanabilmektesiniz. 1500 kişiye kadar çıkan kapasitemizde konforun ve rahatlığın tadını çıkaracaksınız. Çim alanımıza yerleştirdiğimiz yuvarlak masalarımızı gelecek kişi sayısına göre düzenleyebiliyoruz.

Organizasyonlarınız için bizimle en az 1 ay önceden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Bu 1 aylık sürede bize isteklerinizi, gelecek kişi sayısını, mekânın süslenmesi gibi detayları anlatıyorsunuz. Biz de hayalinizdeki kır düğününün planlamasını yapmaya başlıyoruz. Masa, sandalye ve mekân süslemelerini kır konseptine göre uyguluyoruz. Masaların üstünde kullandığımız aksesuarla da süslemelerimizi desteklemekteyiz.

Bu özel anlarınızı kaydedecek profesyonel bir ekibimiz bulunuyor. Hem fotoğraf hem de video çekimi yapıyor ve en özel anlarınızı unutulmaz kılmak için çalışıyoruz. Fotoğrafçısından servis elemanına, yönetici kadrosundan aşçısına kadar tüm ekibimizin güler yüzlü bir hizmet verdiğini fark edeceksiniz. Alanında uzman kişilerle çalışıyor ve gecenizde hiçbir aksaklık çıkmayacağını garanti ediyoruz.

Düğününüzü yemekli ya da yemeksiz yapabiliyorsunuz. Yemekli düğününüz için birbirinden lezzetli tabakları çıkarmadan önce, menü seçeneklerimizi sizinle konuşuyoruz. Yemeksiz bir düğün isterseniz de kuru yemiş, kuru pasta ve meşrubat ikramlarımız ile konuklarımızı memnun ediyoruz.

Tüm bu fırsatlar ile birlikte düğününüzü gerçekleştirmek isterseniz, yandaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Belkıs cad no251 Nizip, Gaziantep

 • Haritadaki Konumu

  Belkıs Kır Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.