Şehzade Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Şehzade Kır Bahçesi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 2500

Şehzade Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Şehzade Kır Bahçesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir dışında
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Şehzade Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Şehzade Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Şehzade Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Şehzade Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Şehzade Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Şehzade Kır Bahçesi 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 2500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Şehzade Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Şehzade Kır Bahçesi düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Şehzade Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şehzade Kır Bahçesi düğün dışında mezuniyet törenleri, nişan, doğum günü, parti, bayi toplantısı, kına, piknik, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Şehzade Kır Bahçesi Hakkında

Şehzade Düğün Organizasyon olarak uzun süredir düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Müzisyeninden fotoğrafçısına, kameramanından mutfak ekibi ve servis elemanlarına varana kadar çok kalabalık bir kadro ile çalışıyoruz. Şehzade Düğün Salonu Denizli’de evlenecek olan tüm çiftlere hizmet ediyor.

Tesisimiz 2000 kişilik dev bir kapasiteye sahip. Çok geniş bir çevreye sahip ve kalabalık ailelerden gelen çiftler için biçilmiş bir kaftan. Tanıdığınız v en mutlu gününüzde yanınızda görmek istediğiniz herkesi düğününüze çağırabilirsiniz. Kır Bahçesi ve VIP salonumuz ile size ve sevdiklerinize hizmet etmekten mutluluk duyarız.

Kır bahçemizin içinizi açan ve sade şıklığı ile görenleri büyüleyen bir dekorasyonu var. Çim alanlar için en çok tercih edilen beyaz lake sandalyelerimiz ve 9’ar kişilik beyaz örtülü yuvarlak masalarımız var. Bunları renklendirmek adına ama çok da abartmadan sade görünümünü bozmayacak gökyüzü mavisi tül sandalye bağları ile süslüyoruz. Ayrıca yine aynı renk kombinasyonuna sahip gelin yolu süslemelerimiz ve yol boyunca süren retro lambalarımız da var. Kırmızı halı serili gelin ve damat yolundan yürürken tüm davetlileriniz yüzünüzdeki gülümsemeyi ve heyecanı görecekler.

Olumsuz hava şartlarına karşın yaptırdığımız ve bugüne dek defalarca kez hayat kurtaran bir çözümümüz var. Kır bahçemizin hatırı sayılır bir kısmının üzerini kapattığımız bir alanımız var. Beklenmeyen bir yağmurda, aşırı rüzgârda veya gündüz düğünler için, yoğun güneş etkisine maruz kalmamanız için bu alanı yaptırdık. Hem dışarıda olma ve açık havada bulunma şansınızı kaçırmıyor, hem de olumsuzluklardan etkilenmiyorsunuz.

Düğününüzü bizimle yapmak istiyorsanız iletişime geçmek için yandaki formu hızlıca doldurup kolayca gönderebilirsiniz. Denizli Şehzade Düğün Salonu adresini merak ediyorsanız en kısa yolu ile tarif edelim. Merkezefendi ilçemizdeki İhracatçılar Birliği’nin hemen bitişiğindeyiz. Dilerseniz bizi ziyaret edebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Bulvarı No.144 (İhracatçılar Birliği Bitişiği) Akhan / Denizli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Şehzade Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.