Kır Düğünü Denizli

Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, doğum günü, parti, kına, sünnet düğünü, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, piknik, baby shower, davet ve resepsiyon ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi Hakkında

2016 yılından beri Acıpayam Belediyesi tarafından yaptırılan salonumuzun kır bahçesi hizmete veriyor. 1800 metre karelik bir alanda hem açık hem de kapalı olarak özel günlerini uygun fiyatlarla gerçekleştirmek isteyen çiftlerimizi ağırlıyoruz.


Mutluluğunuza ortak olmak için Acıpayam Belediyesi kır düğün salonu olarak 1000 kişilik kır alanımızda düğünden nişana kınadan sünnet düğünlerine kadar birçok özel organizasyonunuzu gerçekleştiriyoruz. Güler yüzlü personelimiz ile birlikte her an yanınızda olduğumuz, detayları konuştuğumuz bir program hazırlayarak bir davet sunuyoruz. Öncesinde organizasyon ekibimizle bir araya geliyorsunuz. Bu esnada ihtiyaçlarınızı ve taleplerinizi dinliyoruz. Nasıl bir davet istediğinizi konuşuyoruz. Hatta karşılıklı fikirlerimizi paylaşıyoruz. Bunun sonucunda da düğün davetiniz sona erdiğinde oldukça memnun bir şekilde mekanımızdan ayrılıyorsunuz.


Doğayla iç içe bir davet sunuyoruz. Çeşitli renklerde giydirmelerimizden organizasyon süslemesine kadar birçok konuda hizmet veriyoruz. Mutlu olmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Bunun dışında bir belediye düğün salonu olduğumuz için uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Bölgedeki diğer salonlardan farkımız da bu noktada karşınıza çıkıyor. Maliyetli bir organizasyon olan düğün konusunda belki de farklı fikirlere sahiptiniz fakat gerçekleştirecek fırsatınız yoktu. Eğer tercihiniz biz olursak bu konuda ihtimalleri artıracağınıza eminiz.


Yıllardır o günün hayalini kurduğunuzun farkındayız. Bu yüzden oldukça hassas ve detaycı bir tavırla yaklaşıyoruz size. Görüşmeye geldiğinizde de bunu fark edeceğinize eminiz. Çünkü düğün gibi bir organizasyonun sizin için ne kadar değerli ve önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden yıllardır çiftlerimizi ağırlarken bu konudaki hassasiyete yakışır bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Eğer hem uygun fiyatlı avantajımızdan hem de hizmet anlayışımızdan memnun kaldıysanız yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hem merak ettiğiniz soruları sorabilir hem de fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Aşağı Mah. Hastane Cad. Belediye Sarayı K:1

 • Haritadaki Konumu

  Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.