Kına Gecesi mi Hamam Sefası mı Bekarlığa Veda Partisi mi?

Gizem Bayramoğlu tarafından yazılmıştır.

1:09 dakika

28.05.2021

Hamam sefası, Kına gecesi ve bekarlığa veda partisi derken hangisini yapacağınız konusunda kararsız kalmanız çok normal. Hiçbir şeyden eksik kalmak istemeyip üçünü birden kutlayan gelinler olsa da çoğu gelin, düğün bütçelerini sarsmamak adına bir tanesinde karar kılmayı daha uygun buluyor.

Kına Gecesi

Kına geceleri 2 – 3 sene önce, özellikle büyük şehirlerde unutulmaya yüz tutmuşken, dizilerin ve ünlülerin etkisiyle eskisinden çok daha fazla talep görerek döndü hayatlarımıza. Artık gelinler bir geceliğine de olsa sultan olmak için Hürrem kıyafetleri giyip, gösterişli takı ve aksesuarlar takıyorlar. Modernleşen kına müzikleri de yerini ağıtlardan ve acıklı türkülerden çok, neşeli şarkı ve türkülere bıraktı. Ama yine de bu 3 eğlence türünden duygusal yoğunluğu en yüksek olanı, kesinlikle kına geceleri. eğer seçiminizi bu yönde kullanacaksanız kına gecesi nasıl organize edilir öğrenmekte fayda var.

kina-hamam1

Hamam Sefası

7 Kocalı Hürmüz filmini seyredenler muazzam hamam sefası sahnelerini hemen hatırlayacaklardır. Düğünden hemen önce hem derinlemesine temizlenip rahatlamak hem de çalgılı çengili bir eğlence yapmak isteyenler için hamam sefası biçilmiş kaftan. Üstelik artık oteller de spa merkezlerini kına eğlenceleri için açmaya başladılar. Kına gecesinden hoşlanmayan gelinlerdenseniz; hamam sefası, kına gecesi ve bekarlığa veda eğlencesi arasında mükemmel bir alternatif olarak sizi bekliyor.

kina-hamam2

Bekarlığa Veda Gecesi

Yurt dışından gelen bekarlığa veda trendleri de yaygın olan bir eğlence türü olup, duygusal yoğunluktan ziyade eğlence ve çılgınlık isteyen gelinlerin gözdesi. Bekar son gecenizi bekar arkadaşlarınızla türlü türlü çılgınlıklar yaparak kutlamak sizce de harika bir fikir değil mi? Ama düğüne çok az bir zaman kala alkolü çok kaçırıp onun yorgunluğunu üzerinizde taşımak istemezsiniz. O yüzden sınırsız eğlencenize sınırlarınızı bilerek devam etmekte fayda var.

İstanbul'dan Ankara'ya birçok şehirdeki mekanların fiyatları da burada: Şehir Şehir Bekarlığa Veda Mekanı Fiyatları

kina-hamam3

Kına Mekanları

En iyi kına ve bekarlığa veda firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Kına ve bekarlığa veda firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Kına ve Bekarlığa Veda kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

Hafize Y.

Düğün Tarihi: 14.10.2014


Bence bekarlığa veda partisi! :D Daaha eğlenceli