Hayal Kahvesi Kuşadası

E-posta Gönder

Hayal Kahvesi Kuşadası Hakkında

İlk olarak 1992 yılında Beyoğlu’nda açılan ve o tarihten bu yana İstanbul gece hayatına yön veren mekanlardan biri olan Hayal Kahvesi,Hayal Kahvesi Beyoğlu başta olmak üzere aylık programlı mekan kavramının öncülerinden olarak alanında büyük bir başarı yakalamış bir markadır.

Teoman’dan Şebnem Ferah’a Duman’dan Emre Aydın’a Sertab Erener’den Bulutsuzluk Özlemi’ne Mirkelam’dan Nev’e Türk müzik sektöründeki çok büyük isimleri sahnesinde ağırlayan Hayal Kahvesi birçok müzisyen için de bir tür akademi olmuştur.

20 yıllık geçmişiyle bilinir ve güvenilir bir marka olan Hayal Kahvesi'nin Kuşadası şubesi, Haziran 2013'te hizmete girmiş ve Kuşadası 'nın aylık programlı tek mekanı olarak açılmıştır.

Onlarca sevilen sanatçıyı Hayal'cilerle buluşturmayı hedefleyen Hayal Kahvesi Kuşadası, haftanın 7 günü Canlı Müzik ve Dj performanslarıyla yıl boyu hizmet vermeyi amaçlıyor.

Niteliğe önem veren sahnesinde hem canlı performanslara hem de ünlü DJ'lere yer verecek olan Hayal Kahvesi Kuşadası, Hayalseverler'e sınırsız eğlence sunacağını garanti ediyor.

İletişim

  • <strong>Adres:</strong> %address%

    Yat Limanı Karşısı - Hilton DoubleTree ( Hilton Oteli Arkası ) Kuşadası

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.