Oteller Aydın

Batıhan Vadi Hotel

0256 234 06 39
 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  2.000 – 3.000 TL

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Deniz manzarasıyla büyülüyor.
 • Havuz başı alanı var.
 • Kır düğünü ışıklandırması var.
 • Rustik konsept uyguluyor.
 • Menü tadımı yapılabiliyor.
 • Canlı müzik seçeneği sunuyor.
 • Büyük gelin odası veriliyor.

Batıhan Vadi Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL

Batıhan Vadi Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Batıhan Vadi Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Batıhan Vadi Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Batıhan Vadi Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 2.000 – 3.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.Batıhan Vadi Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 2.000 – 3.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.

Batıhan Vadi Hotel Hakkında

Batıhan Vadi Hotel, yemyeşil bir ormanlık alanda ve deniz manzarası eşliğinde mutlu çiftlerin düğünlerini benzersiz hikayelere çeviriyor. 140.000 metrekarelik bir alanda yer alan otelimiz, üstün hizmet anlayışı ve profesyonel ekibiyle kutlamalarınızın eksiksiz geçmesini sağlıyor. Kuşadası düğün otelleri arasından doğayla iç içe konsepti ve konforlu eğlence anlayışıyla sıyrılan otelimiz rüyalarınızı gerçeğe çeviriyor.

Davet Alanları

Otelimizde vereceğiniz davetler için eşsiz orman ve deniz manzarasıyla misafirlerimizi büyüleyen açık davet alanımız yanı sıra özel bahçeli villalarımızda size özel davetler düzenleyebiliyoruz. Geniş operasyonel kabiliyet ve tedarikçi bağı ile misafirlerimizin her talebine olumlu cevap vermek tek motivasyonumuz. Otelimizden bulunan jeneratörümüz sayesinde de her durumu hazırlıklı oluyor, kutlamanızın sekteye uğramasını engelliyoruz.

Dekorasyon

Davet alanlarımızda sade şıklıktan yana bir çizgi takip ediyor, mekanımızı özenle dekore ediyoruz. Oturma düzenimiz için ahşap beyaz yuvarlak ve dikdörtgen masalar kullanıyoruz. Bu masalarımızı yine ahşap beyaz napolyon ve hilton model sandalyelerle çevreliyoruz. Yeşilliğin süslediği bahçemize küçük dokunuşlarla romantik ve samimi bir hava kazandırıyoruz. Çiftimiz talep ederse düğününüz öncesi örnek masa da hazırlıyoruz.

Hizmetler

Batıhan Vadi Hotel, Kuşadası düğün mekanları arasında otel kalitesinde hizmetleriyle evinizin konforunu aratmıyor. Kutlamanıza eşlik edecek keyifli müzikler için ses ve ışık sistemleri düzenlememizi yapıyor, canlı müzik hizmeti sağlıyoruz. Rahatça hazırlanabileceğiniz size özel bir gelin odası da tahsis ediyoruz. Özel araçlarıyla gelen misafirlerimize otopark hizmeti sağlayarak park yeri derdinden kurtarıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Şık masalarımızın yıldızı olacak olan leziz ikramlarımız 30 yıllık mutfak tecrübesi olan aşçılarımız tarafından ustalık ve sevgiyle hazırlanıyor. Ana yemekli ve kokteyl menü şeklinde servis ettiğimiz ikramlarımızdan kendinize uygun olanı seçebiliyorsunuz. Yemekli menümüz başlangıç, ara sıcak ve ana yemekten oluşuyor. Daha hafif bir menü tercih ederseniz de kokteyl ordövr tabağımızı tercih edebilirsiniz. İçeceklerimiz bardakla servis ediliyor fakat çiftimizin isteğine göre de değişkenlik gösteriyor. Davetiniz öncesi yapacağınız tadımla istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Yeşil ve mavinin muhteşem uyumunun kutlamalarınıza eşlik edeceği otelimizde masalsı bir ortamda hayatlarını birleştirmek isteyen çiftlerimizi davet ediyoruz. Batıhan Vadi Hotel, Aydın düğün otelleri arasında manzaralı davet alanı, üst kalite hizmetleri ve leziz ikramlarıyla öne çıkıyor. Eğer siz de bu ayrıcalıklı kutlamada yerinizi almak ve bir an önce kutlamanızı planlamaya başlamak isterseniz sayfada yer alan iletişim bilgilerimizde veya iletişim formunu doldurarak ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon:

  0256 234 06 39

 • Adres:

  Bayraklıdede, Bahçecik Boğazı Yolu Sk No:43 Kuşadası/Aydın

 • Haritadaki Konumu

  Batıhan Vadi Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.