• Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Yaman Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Yaman Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Yaman Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Yaman Organizasyon Hakkında

Sivas’ta kına ve bekarlığa veda organizasyonu düzenleyen bir firma mı arıyorsunuz? O Zaman doğru adrestesiniz. Kurumumuz yıllardır kına ve bekarlığa veda partilerinizi özenle düzenliyor. Bizimle iletişime geçtiğinizde öncelikle bize hayallerinizdeki kına partisini anlatmanızı istiyoruz. İsteklerinizi dinledikten sonra hiç zaman kaybetmeden birlikte planlamalara başlıyoruz. Öncelikle aklınızda bir konsept olup olmadığını soruyoruz. Varsa bu tema üzerinde çalışmaya başlıyoruz. Eğer yok ise size önerebileceğimiz “Osmanlı saray kınası” ve “Prenses” konseptlerini anlatıyoruz. Dilerseniz bu temalardan sizin için uygun olanı tercih edebiliyorsunuz. Size istemediğiniz hiçbir şeyi dayatmıyoruz, organizasyonunuzu dilediğiniz gibi gerçekleştiriyoruz. Organizasyonun düzenleneceği mekân belirlendiğindeyse sizlerle konuma giderek incelemeler yapıyoruz. Bu sayede etkinliğiniz sırasında herhangi bir sorunla karşılaşma riskini neredeyse sıfıra indiriyoruz.

Gelin şimdi de biraz sunduğumuz hizmetlerden bahsedelim; Yaman Organizasyon kına ve bekarlığa veda gecenizde “Osmanlı saray kınası” konseptini seçerseniz kırmızı ve beyaz renklerinin ağırlıkta olduğu tema üzerine yoğunlaşıyoruz. Kına tahtı üzerinde muhteşem bindallınız ve kaftanınızla otururken tüm gözler sizin üzerinizde olacak. Ayrıca kına tepsiniz ve kınaların dağıtıldı küçük keselerde tamamen size özel olarak tasarlanacak.

“Prenses” konseptindeyse pembe tonlarını ağırlıkta kullanarak sizi çocukluktan beri hayalini kurduğunuz o geceye götüreceğiz. Süslemelerimizi pembe balonlar ve tüller ile gerçekleştirerek güzel bir uyum yakalıyoruz.

Kına merasimi sonrasında nedimeleriniz ve arkadaşlarınızla eğlenmek isterseniz rengârenk kemer ile yıllarca unutulmayacak dans koreografilerine imza atabilirsiniz.

Yazımızı buraya kadar okuduğunuza göre bizim hakkımızda bilgi sahibi oldunuz. Eğer Yaman Organizasyon davet ile iletişime geçmek isterseniz sayfamızda sağ üst köşede bulunan “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayıp bilgileri eksiksiz olarak doldurursanız size en kısa sürede geri dönüş yapacağız. Sizi de mutlu çiftlerimizin arasında görmek için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Kaleardı Mahallesi Sirer Caddesi Sirer Pasajı Kat: 2 No: 3

  • Haritadaki Konumu

    Yaman Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.