Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Sivas

Sivas Kına Organizasyonu

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


Sivas Kına Organizasyonu Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Sivas Kına Organizasyonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Sivas Kına Organizasyonu Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Sivas Kına Organizasyonu Hakkında

Eğlenceli bir kına organizasyonu yaşamak, mutluluğunuzu farklı bir deneyimle taçlandırmak istiyorsanız hayalleriniz gerçeğe dönüşecek. Sivas Kına Organizasyonu olarak kız gecenizin her aşamasını ayrıntılı bir şekilde planlıyor ve kusursuz bir gece geçirmenizi sağlıyoruz.

Günümüzde farklı tarzda kutlanmaya başlanan kına geceleri için biz de size birbirinden farklı alternatifler sunuyoruz. Konsept bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız tarzınıza en uygun konsepti birlikte belirliyor, süsleme alternatiflerimizi tercih edeceğiniz bindallı ve kaftan kostümünün modeline uygun olarak sunuyoruz. Bu mutlu gününüzde her şeyle uyum içerisinde görüneceğinizden ve eğlenceli bir organizasyon geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Öncelikle davet alanımızı muhteşem bir şekilde hazırlıyoruz. Sizin için kostüm, arkadaşlarınız için kına kaftanları, kına tepsisi ve sepeti, kına mumları, kuru yemiş ve mendiller, konuklarınıza dağıtılacak yaş ve kuru kına, konuklarınız için shakira kemerleri, damat bey için fes ve yelekten oluşan kostüme kadar her şeyi bütün inceliğiyle temin ediyoruz.

Program akışımız bahsetmek gerekirse;

-Mekân girişinde nedimelerimiz ellerinde tepsilerle davetlilerinize lokum ve kolonya ikramında bulunuyor.
-Orkestra müziği başlatmasıyla birlikte kına ekibimiz ellerinde davul ve teflerle birlikte gelini ortaya alarak salona giriş yapılıyor.
-Sahneye çıkış anında belirlenen bir konsept dans var ise kına ekibimiz gelinle birlikte sergiliyor.
-Kına merasimi geldiğinde belli ritüeller yapılır ardından testi kırma oyunu oynanır.
-Son olarak gelin adayı davetlilerin ortasına alınarak rengarenk bel kemeri kadar ve eğlenceli müzikler eşliğinde oyun oynanır.

Organizasyonunuzu başından sonuna kadar planlamamızın yanında isteklerinizi de kısa sürede yerine getiriyor, size özel konseptler de oluşturabiliyoruz. Sivas kına organizasyon şirketleri arasında çiftler tarafından tercih edilen bir adresiz. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Sivas Merkez

  • Haritadaki Konumu

    Sivas Kına Organizasyonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.