• Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Rüyam Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Rüyam Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Rüyam Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Rüyam Organizasyon Hakkında

Rüyam Organizasyon ile kına gecenizi unutulmaz bir organizasyon haline dönüştürmek ve sevdiklerinize hiç unutamayacağınız bir gün yaşatmak isterseniz aradığınız organizasyon şirketiyle karşı karşıyasınız. Rüyam Organizasyon olarak tecrübelerimizi net bir şekilde aktarıyor ve kusursuz bir kına gecesine imza atıyoruz.

Kına gecesi organizasyonunuz için bizi tercih ettiğiniz andan itibaren detaylı bir araştırma yapmaya başlıyoruz. Mekân yerini, organizasyon büyüklüğünü, isteklerinizi ve bunun gibi diğer detayları konuklarımızdan öğrendikten sonra hazırlık için hiç zaman kaybetmiyoruz.

Hayal ettiğiniz bir gece için istediğiniz renk, konsept ve trendlere göre gecenizi süsleyeceğimizden emin olabilirsiniz. Kına gecelerinin olmazsa olmazı olan tüm aksesuarları Rüyam Organizasyon ile bulabiliyorsunuz. Kına tahtı, kına ekibi, kına sandığı, kına takımı, kına sepeti, bindallı ve kaftan gibi detayların yerleşimini dahi siz belirliyorsunuz. Bu aksesuarlarla birlikte uyumlu bir süsleme yapıyor, maytaplar, el mumları, taçlar, kemerler ve daha birçok imkân ile kusursuz bir kına gecesine imza atıyoruz.

Sıcakkanlı ve içten bir ekip bu gecede sizinle olacak. Bir an olsun yalnız kalmayacağınızı ve dileklerinizi en hızlı sürede karşılayacaklarını belirtmek istiyoruz.
Bizi tercih eden gelin adaylarımıza çok uygun kampanyalar sunuyoruz. Paket olarak ayırdığımız imkânların azlığı ve fazlalığına göre fiyatların değiştiğini de söyleyebiliriz. Dönem dönem gerçekleştirdiğimiz kampanyalar ile kına gecenizi çok uygun fiyatlara düzenleme şansına sahip olabilirsiniz.

Rüyam Organizasyon Sivas’ta sadece kına gecesi organizasyonları düzenlemiyor. Bizi söz ve nişanınızda, açılışlarda, doğum günlerinizde, sevgililer gününde ve bunun gibi birçok özel günde tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey planladığınız tarihten en az 3 hafta önce bizimle iletişime geçmek. Böylelikle tüm hazırlıkları yapacak zamana sahip olacak ve her isteğinizi en ince ayrıntısına kadar düşüneceğiz.

Sunduğumuz imkânlardan yararlanmak ve hakkımızda ayrıntılı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Merkez-Sivas

  • Haritadaki Konumu

    Rüyam Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.