• Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Rengarenk Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Rengarenk Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Rengarenk Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Rengarenk Organizasyon Hakkında

Kına gecesi organizasyonlarınız için konseptinizi belirlediniz mi? Gelin birlikte karar verelim! Üstelik tarzınıza uygun ve tamamen size özel olacak bir konseptle masal gibi bir gece tasarlayalım. Biz kim miyiz?

Düşlerinizi gerçek kılmak için hazırlanan Rengarenk Organizasyon ekibiyiz! Uzun yıllardır içinde bulunduğumuz sektörde en iyisi olmak ve her gelinimize özel bir konsept yaratmak için çalışıyoruz. Bunun için kına gecesi konseptlerini takip ediyor, uygun ekipmanlarımızı sağlıyoruz. Yenilenen ve değişen modayı, kına gecesi trendlerini takip ediyoruz. Elbette trendleri kopyalamıyoruz… Bizim önceliğimiz sizsiniz! Bu yüzden kına öncesi bir görüşme planlıyoruz. Tarzınızı öğreniyor, sizi tanıyor, renk, model ve konseptlerimizi inceliyoruz. Daha önce tasarladığımız pek çok örneğe de göz gezdirdikten sonra sıra sizin gecenizi stilize etmeye geliyor.

Düğün mekânınız için örnek masa hazırlayabiliyoruz. Konseptinize göre tasarladığımız mekân düzenlemelerini onayladığınızda çalışmalara başlıyoruz. Şıklığıyla fark yaratacak davetli masaları, salon dekorasyonunu tamamlıyoruz… Sıra kına ritüellerinin gerçekleşeceği köşeye geliyor. Tercih ettiğiniz taht modeli davet alanının en şık köşesi olacak şekilde yerleştiriliyor. Renkli perde veya cibinlikle şık bir şekilde süslemeler yapılıyor. Rengarenk bir gece için taht modellerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz. Unutmayın en önemlisi tahtınızda gecenin yıldızı olmalısınız! Takım olarak stilize edilen minderler, sehpalar ve kına masasıyla dekorasyon çalışmalarımız noktalanıyor. Ayrıca dans pisti, sahne, gelin yolu, nikâh ve nişan masası ile fotoğraf çekilme alanları da dekore edebiliyoruz. Şık arka fonlarla çeşitli platformlar kuruyor ve her davetinize uygun hale getirebiliyoruz.

Eksiksiz bir kına gecesi için Rengarenk Organizasyon Sivas’ta her an yanınızda oluyor! Organizasyon yönetimi görevini de üstleniyoruz. Nedimeler, dansçılar ve bütün ekibimizle merasim boyunca farklı görevler üstleniyoruz. Eğlencenin kesintisiz olması için molalarda dansçılarımız sahnede yerini alıyor ve merasim sırasında da gelin hanımın kaftanıyla bir örnek bindallılar giyen nedimelerimizle geceyi şölene dönüştürüyoruz.

Kına gecelerinizi tasarlarken dilerseniz, her şey dâhil hizmetlerimizle gecenizi A’dan Z’ye organize edebiliriz. İstediğiniz hizmetlerle alternatiflerimizi de sunabiliyoruz. Karar sizin!

Yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri veya Rengarenk Organizasyon formunu doldurarak bizimle iletişime geçmek. Sivas kına gecesi organizasyonlarınızı benzersiz kılmak için sizi bekliyoruz!

İletişim

  • Adres::

    Afyon Sok. Özlem Apartmanı 2. Kat Merkez/ Sivas

  • Haritadaki Konumu

    Rengarenk Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.