• Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Pelin Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Pelin Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Pelin Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Pelin Organizasyon Hakkında

Eğlenceli ve size özel bir kına organizasyonuna hazır mısınız? Pelin Organizasyon Sivas olarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor, geleneklerimizin en güzel yansıması olan kına ve bekârlığa veda partinizi unutulmaz kılıyoruz. Organizasyon sektöründe deneyimli, güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle birlikte uzun süredir çiftlerin mutlu anlarına şahitlik ediyoruz. Keyif dolu bir kutlama gerçekleştirmek için planlamalarımızı isteklerinize harfiyen uyarak yapıyor ve size tavsiyelerde bulunuyoruz.

Öncelikle konsept bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız tarzınıza en uygun konsepti sizinle birlikte belirliyoruz. Ofisimizde sizi ağırlıyor, uzun bir sohbet sonrasında geçmiş dönemlerde organize ettiğimiz kına gecelerinden derlemeler sunuyoruz.

Keyifli ve unutulmaz bir kına gecesi geçirmeniz için sağladığımız hizmetler neler mi?

- Kına mekânınızı baştan aşağı belirlediğimiz konsepte uygun olarak süslüyoruz. Masa ve sandalye süslemelerinden, mekân girişi dekorlarına kadar her şeyi size özel olarak hazırlıyoruz.
-Kına gecelerinin sembolü hâline gelen, kına tahtı tercihinizi de bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarında yapabilirsiniz. Böylece uyum içerisinde bir görünüm sergileyeceksiniz.
-Kına merasimi için gerekli ekipman ve misafirlerinize armağan edeceğiniz hediyeliklerle birlikte ihtiyacınız olan bütün her şeyi biz temin ediyoruz. Kına el mumu, nedime bilekliği, ışıklı davul, tef ve çerez kesesine kadar birçok aksesuar kiralama hizmeti de veriyoruz.
-Dans ekibimiz size özel koreografi hazırlıyorlar. Konuklarınıza ve size görsel şölen yaşatmak bizim işimiz. Ayrıca eğlencenize eğlence katabilmek adına davul şov hizmeti de veriyoruz.
-Gün boyu sizinle ilgilenecek organizasyon sorumlusu da tahsis ediyoruz. Kusursuz bir gün organizasyonun temel prensibi olarak düşünüyoruz ve herhangi bir aksilik çıkması durumunda organizasyon sorumlumuz vasıtasıyla çözüm üretiyoruz.

Sivas kına organizasyon firmaları arasında çiftler tarafından tercih edilen bir adresiz. Profesyonel ekibimizle birlikte kusursuz bir gün geçireceğinizi temenni ediyoruz.. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

İletişim

  • Adres:

    Yüceyurt, Yavuz Bülent Bakiler Cd. 13d, 58010 Merkez/Sivas

  • Haritadaki Konumu

    Pelin Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.