Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Sivas

Masal Diyarı Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Masal Diyarı Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Masal Diyarı Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Masal Diyarı Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Masal Diyarı Organizasyon Hakkında

Sivas’ta kına gecenizi organize edecek bir firma mı arıyorsunuz? Cevabınız “Evet” ise çok doğru bir sayfadasınız. Profesyonel, tecrübeli ve yetenekli ekibimiz ile hayallerinizdeki kına organizasyonunuzu planlamak için bekliyoruz.

Organizasyonunuzun her ayrıntısını düşünüyor ve sizin için gerçekleştiriyoruz. Sivas kına organizasyonları için aranan isim olan Masal Diyarı Organizasyon olarak yaratıcılığımızla da adımızdan söz ettiriyoruz. Etkinliğiniz için farklı tasarımlar ve size özel aksesuarlar oluşturuyoruz. Tarzınızı yansıtacak size özel bir kına tahtı ve süslemesi ile özel bir köşe oluşturuyoruz. Kına teflerine farklı bir görünüm kazandırarak şık bir aksesuar haline getiriyoruz. Üstelik dilerseniz kiralama imkânımız da bulunuyor. Talep ederseniz nedime kızlarımız kına organizasyonunuz boyunca size eşlik ediyor. Ayrıca nedime kaftanı da temin ediyoruz. Arkadaşlarınız ile birlikte gelin hamamı planlamak isterseniz bu etkinliği de üstleniyoruz. Mum, gül ve farklı aksesuarlar ile gelin hamamı organizasyonunuzu tasarlıyoruz. Bu etkinliğe katılacak sevdikleriniz için özel sunumlar hazırlayarak onlara hediye paketleri yapıyoruz. Tüm bunların yanı sıra nişan, söz, doğum günü ve baby shower gibi etkinlikleri de planlayıp düzenliyoruz. Düzenlemek istediğiniz etkinlikler için davetiye ve şekerlikler tasarlıyoruz. Nişan davetiniz için kişiye özel masa tasarımları ve damat için kahve fincanı takımı hazırlıyoruz. Her etkinlik için bizimle gönül rahatlığı ile anlaşma sağlayabilir, isteklerinizi rahatça bize bildirebilirsiniz. Önceden yaptığımız çalışmalardan esinlenerek organizasyonunuz için farklı alternatifler geliştirebiliriz. Heyecanınızı anlıyor ve her an yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Hizmetlerimizden yararlanmak ve kına organizasyonunuzu planlamak için bizimle nasıl iletişime geçebilirsiniz?

Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Masal Diyarı Sivas ile iletişime geçebilir, soru ve isteklerinizi bu form üzerinden bize iletebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Paşabey Mah., Arapşeyh Cad., No:31 58100 Sivas/ Merkez

  • Haritadaki Konumu

    Masal Diyarı Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.