İncili Kaftan ve Kına Organizasyonu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İncili Kaftan ve Kına Organizasyonu Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

İncili Kaftan ve Kına Organizasyonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

İncili Kaftan ve Kına Organizasyonu Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

İncili Kaftan ve Kına Organizasyonu Hakkında

Hayallerinizdeki kına gecesine kavuşmak için Sivas’ta en iyi kına organizasyonu yapan firmayı arıyorsanız doğru sayfadasınız!

İncili Kaftan ve Kına Organizasyonu olarak yıllardır düşlerinizi gerçeğe çevirmek en büyük amacımız. Bu amaç doğrultusunda isteklerinizi göz önünde bulundurarak düşündüğünüz ortamı hayata geçiriyoruz. Kına geceleri pek çok farklı konseptte düzenlenebilen etkinlikler. Bu konseptler içinden hangisi size en çok uyuyorsa onu tercih edebilirsiniz. Sadece kına gecesi değil sünnet, doğum günü, açılış, kokteyl ve düğün gibi pek çok farklı organizasyonu hayata geçirme tecrübesine de sahibiz. Örneğin; bir evlenme teklifi planlıyorsanız seçtiğiniz ortamda dilediğiniz atmosferi oluşturabiliriz. Tüm bu davetlere hazırlanırken güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz planlama süreçlerinde yanınızda oluyor.

Kına gecelerinde ne gibi hizmetler sunduğumuzdan bahsetmek istiyoruz. Öncelikle kına gecenizi düzenleyeceğiniz mekânı beraber inceliyoruz. Bu mekânda nasıl bir ortam oluşturmak istediğinizi bize aktarmanız durumunda ona uygun süsleme ve dekorları bir araya getiriyoruz. Az önce de bahsettiğimiz gibi dilediğiniz konsepte en uygun atmosferi yaratmak adına görsel bütünlüğü sağlayacak tüm koşulları bir araya getiriyoruz. İncili Kaftan ve Kına Organizasyonu Sivas Merkez/Sivas olarak bizi diğer kına gecesi organizasyonu yapan firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz sahip olduğumuz yetenekli dansçılarımız. Pek çok farklı dans türünü başarıyla uygulayabilen dansçılarımız keyifli bir gece geçirmeniz adına tüm gece yanınızda oluyor. Ayrıca kına tahtı ve cibinliği gibi gecenizin en önemli unsurlarından birini istediğiniz şekilde dizayn ediyor ve kullanımınıza hazır hale getiriyoruz.

Yıllar boyunca hafızalarda yer edecek unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu için Sivas kına organizasyon şirketleri içinden İncili Kaftan ve Kına Organizasyonu’u tercih ediyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bize ulaşabilir ve avantajlı fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Örtülüpınar mh Şifahiye sk Koçkanat Apt Kat 2 Merkez/Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    İncili Kaftan ve Kına Organizasyonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.