İki Dünya Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

İki Dünya Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

İki Dünya Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

İki Dünya Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

İki Dünya Organizasyon Hakkında

Modern ve farklı dokunuşlarla kına ve bekârlığa veda partinizi unutulmaz kılıyoruz. İki Dünya Organizasyon olarak çiftler tarafından tercih edilen Sivas kına organizasyon firmalarından biriyiz. Hayallerinizi gerçekleştirmek üzere çıktığınız bu yolda şölen tadında bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Profesyonel ve organizasyon sektöründe deneyimli kadromuzla birlikte kına gecenizi istediğiniz gibi planlıyor ve bu süreci titizlikle yönetiyoruz.

Farklı kültürlerden esinlenerek Osmanlı, Hint ve Modern tarzda kına ve bekârlığa veda partisi konseptleri ile gecenizi renklendiriyoruz. Geleneklere önem veriyorsanız ve kına gecenizde kendi tarzınıza uygun bir şekilde kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Organizasyon planlama sürecinde isteklerinize harfiyen uyuyor ve hayallerinizdeki kına organizasyonunu geçeğe dönüştürüyoruz.

Davet alanını istediğiniz şekilde hazırlayabiliyoruz. Konseptinizi belirledik şimdi de süslemelerimize geldi sıra. Kına gecelerinin sembolü hâline gelen kına tahtını bindallı ve kaftanınızın rengine uygun olarak seçiyor ve cibinikle süslüyoruz. Tahtın arkasını yağmur damlaları ışıklandırmasıyla canlandırıyoruz. Davetli masa ve sandalyelerini de aynı özenle süslüyor, masa üstlerine şamdan, mumluk ve canlı çiçek yerleştiriyoruz.

Bu mutlu gününüzde eğlenmeye doyamayacaksınız. Dans ekibimiz yöresel danslar ve size özel hazırladıkları koreografilerle gecenize neşe katacaklar. Farklı bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorum diyorsanız dans ekibimizle birlikte koreografi hazırlayıp davetlilerinizin karşısına öyle çıkabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla en sevdiğiniz şarkılara eşlik edeceğiniz kına müziklerinizi isteğiniz üzere hazırlıyoruz. Profesyonel orkestra ve müzisyen temin ediyor ister canlı müzik ister dj performans eşliğinde bu mutlu gününüzü şenlendiriyoruz.

Kına ve bekârlığa veda organizasyonu dışında düğün, nişan ve çocuğunuzun sünnetinde de hizmetindeyiz. Bahsetmediğimiz olanaklarımız da var bunun için sizi ofisimize davet ediyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.