Gelince Tasarım & Organizasyon

E-posta Gönder

  • Merkez, Sivas.

Ekiple Tanışın

Gelince Tasarım & Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Gelince Tasarım & Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Gelince Tasarım & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Gelince Tasarım & Organizasyon Hakkında

Sıradan bir kına gecesine sahip olmak istemiyor ve tüm detaylarıyla eksiksiz bir gece geçirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Gelince Tasarım Sivas’ta bir kere yaşayacağınız bugünü en iyi şekilde düzenlemek ve tasarlamak için faaliyet gösteriyor. Profesyonel bir yardım almaya ne dersiniz?

Hayal ettiğiniz kına gecesi konseptini gerçeğe dönüştüreceğimizden emin olabilirsiniz. Belirlediğiniz renk, tema ve konsepti bizimle paylaşırsanız, aynısını ortaya çıkarmak için çalışmalara başlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Kına geceleriniz için oldukça önemli olan bindallı, kaftan, kına tahtı, kına takımı, kına sandığı, kına tepsisi ve Hint kınasını istediğiniz konsepte uygun olacak şekilde sağlıyoruz. Aynı zamanda maytaplar, kemerler, el mumları, taçlar gibi aksesuarları da temin edebiliyor ve tam olarak istediğiniz geceyi düzenliyoruz.

Uzun zamandır bu sektörde faaliyet göstermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sivas’taki birçok insanın en mutlu anlarında yanında olduk, güzel bir organizasyona sahip olmasını sağladık. Bir diğeri de siz olabilir ve fırsatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Bizimle bu yolda hep birlikte olan profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Gecenin gizli kahramanları olan bu ekip arkadaşlarımız organizasyonun kurulumundan gece sonunda toplanmasına kadar tüm süreci hızlı ve güler yüzlü şekilde gerçekleştiriyorlar. Tecrübeleriyle davetlerinizi en iyi şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sadece kına gecesi organizasyonlarında değil, birçok özel gününüzde yanınızda oluyoruz. Sünnetleriniz, doğum günleriniz, söz ve nişanlarınız, sevgililer günleriniz, evlilik teklifleriniz gibi en önemli anlarınızda yanınızda olabildiğimiz gibi açılışlar, bayi toplantıları, davet ve resepsiyonlar, seminerler ve lansmanlar gibi kurumsal etkinliklerde de bizi tercih edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle en az 3 hafta öncesinden iletişime geçmek. Böylelikle isteklerinizi gerçekleştirmek için yeterli zamana sahip olacak ve gecenin ayrıntılı planlamasını yapabileceğiz.

Güzel bir organizasyon isteğinize en doğru şekilde cevap veren Gelince Tasarım & Organizasyon’u tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Mehmetpasa Mah. Saraybosna cad. Sefa aptartmanı altı. no: 1 Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.