• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

MyDay Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

MyDay Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

MyDay Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

MyDay Organizasyon Hakkında

Malatya’da hayallerinizi gerçeğe dönüştüren bir organizasyon firmasıyla tanışmak ister misiniz? My Day Organizasyon bugüne kadar sayısız Malatyalının en mutlu günlerine tanık oldu. Bir sonrakinin de sizin gününüz olmasını istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Gelin, sunduğumuz avantajlardan bahsedelim. Kararı siz verin.

Dilerseniz mekân kiralayabiliyor, dilerseniz de belirlediğiniz mekânı süsleyebiliyoruz. Bu özel anlarınızın siz nasıl isterseniz öyle olmasını sağlıyoruz. Bizim için önceliğin konuklarımızın olduğunu söylemek istiyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle verdiğimiz hizmetin kalitesini her geçen gün arttırmaya çalışıyor, bizi tercih ettiğiniz için mutlu olmanızı amaçlıyoruz. İlk günkü heves ve aşk ile çalıştığımızı, taleplerinizin güler yüzlü ve sıcakkanlı bir ekip tarafından yerine getirileceğini belirtmek istiyoruz.

Kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına mumu, bindallı, kaftan ve kına süslemesi gibi aksesuarları belirlediğiniz konsepte göre tamamlayacağımızdan şüpheniz olmasın. Belirlediğiniz renk ve tarza göre süslemelerimizi gerçekleştiriyor, her anlamda unutulmaz bir gece geçirmenizi sağlıyoruz.

Profesyonel ekibimiz, davetinizden önce başlıyorlar çalışmalara. Davetiniz sırasında da sizinle oluyorlar ve gece boyunca isteklerinizi en hızlı ve en doğru şekilde karşılamaya çalışıyorlar.

Geniş çaplı bir organizasyon firması olarak sadece kına gecelerinde değil, özel ve kurumsal olmak üzere birçok etkinliği düzenleyebiliyoruz. Doğum günleri, partiler, baby showerlar, yıl dönümleri, partiler, mezuniyetler, sünnet düğünleri, açılışlar, seminerler, lansmanlar, bayi toplantıları, iş yemekleri, davet ve resepsiyonlar gibi büyük davetler için de bizi tercih edebilirsiniz. Ekipman ve personel temini konusunda hiçbir eksikliğimizin olmadığını da dipnot olarak belirtmek istiyoruz. Büyük etkinlikler için gereken personeli sağlayabiliyoruz.

My Day Organizasyon Malatya’da kına gecelerinizi kusursuz bir hale dönüştürmek için hazır. Siz de hazırsanız yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

  • Adres:

    Fahri Kayahan Bulvarı yeni nikah sarayının solundan içeri 400 mt, 44200

  • Haritadaki Konumu

    MyDay Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.