Beydağı Organizasyon

E-posta Gönder

Beydağı Organizasyon

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Battalgazi, Malatya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

MyDay Organizasyon
15

Merkez

MyDay Organizasyon

1.500-2.250 TL
Beydağı Organizasyon
1

Battalgazi

Beydağı Organizasyon

1.500 TL'den az
Kınacı Malatya
15

Merkez

Kınacı Malatya

1.500 TL'den az

Hakkında

Malatya’da kına gecesi organizasyonunuzu düzenlemek için profesyonel olarak hizmet veren bir firma mı arıyorsunuz? O halde, Beydağı Organizasyon olarak çok doğru bir yerde olduğunuzu ve aradığınızı bulduğunuzu belirtmek isteriz. Deneyimli, güler yüzlü ve donanımlı kadromuzla kına gecenizi hayallerinizdeki gibi gerçekleştiriyoruz.

Peki, Malatya kına gecesi organizasyon firmaları arasında yer alan Beydağı Organizasyon olarak özel günleriniz için ne gibi hizmetler sunuyoruz?

A’dan Z’ye organizasyon planlaması yaparak her şeyin istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Ayrıca çiçek ve fotoğraf hizmeti de veriyoruz. Yıldönümü, doğum günü, nişan, söz ve mezuniyet balosu gibi pek çok davetin organizasyonunu düzenlemek için bizi tercih edebilirsiniz. Bunun için Malatya’da olmanız gerekmiyor, Türkiye’nin her yerinden bizi tercih etme imkânına sahipsiniz. Kişiye özel organizasyon planlaması ile çiftlerin istekleri doğrultusunda bir çalışma sistemimiz bulunuyor. Kına gecenizin gerçekleşeceği mekânda tarzınızı yansıtan bir davet organize ediyoruz. Masa ve sandalye düzenlemesi yaparak kına tahtınızı mekânın en güzel köşesine yerleştiriyoruz. Zevkinize uygun olarak tasarlanan kına konsepti ile mekânı dekore ediyoruz. Süsleme işlemini yaparken konsepte uygun renk ve aksesuarları tercih ediyoruz. Yetenekli orkestra ekibimizle de kına gecenizi eğlenceli bir hale getiriyoruz. Dilerseniz de davetiniz boyunca fotoğraf ve video hizmeti veriyoruz.

Hayallerinizdeki kına organizasyonuna Beydağı Organizasyon farkı ile sahip olmak için bize nasıl ulaşabilirsiniz?

Bizimle irtibata geçmeniz için çok kolay bir yol var. Bu yolu sizinle paylaşalım ki bir an önce bize ulaşın. Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Beydağı Organizasyon ile kolay bir şekilde iletişim sağlayabilir, soru ve isteklerinizi bu form üzerinden rahatça bize iletebilirsiniz. Ayrıca Beydağı Organizasyon adres bilgilerine sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili kişi

  • Adres: Sarıcıoğlu, Turgut Özal Blv. Yanyolu No:39, 44060 Malatya/ Battalgazi

Beydağı Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!