Twenties

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Twenties Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500 TL'den az

 • Aksesuar Kiralama

Twenties Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Twenties Hakkında

Hayallerinizden öte bir kına ve bekârlığa veda için Twenties Organizasyon sizlerle! Kültürümüzün muhteşem yansıması olan kına gecelerini konsept bir organizasyonla kutlamak isteyen tüm çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Konya’da hizmet veriyor, çiftlerin isteklerine yaratıcılığımı ve kişiye özel konsept fikirlerimizle en iyi cevabı verebiliyoruz.

Kına gecelerine yeni bir soluk getirdiğimizi söylemek istiyoruz. Son dönemlerde farklı konseptlerle kutlanan bu özel gün için ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı alabileceksiniz. Her detayını incelikle düşünüp tasarlayacağımız kına geceniz için size farklı seçenekler de sunuyoruz. Organizasyon planlama süreciyle titizlikle ilgileniyor, kıllar geçse de unutamayacağız bir davetle sizi buluşturuyoruz.

Görkemli bir eğlence için mekân süslemeleri olmazsa olmazımız. Belirleyeceğimiz Osmanlı, modern, Hint ya da diğer konseptlere uygun olarak davetli masa ve sandalyelerinden mekân giriş yoluna kadar her şeyin uyum içerisinde görünmesi için özenle hazırlıyoruz.

Twenties Organizasyon Konya sizin için organizasyon adına tüm ihtiyaçları temine ediyor… Misafirlerinize dağıtacağımız hediyelik ve kuru kınalar, tüylü yelpaze, isimli tef, kına tepsisi, nedime el bilekliği ve el mumu başta olmak üzere eğlencenizde ve kına töreninizde ihtiyacınız olan ekipmanları konseptinize uygun bir şekilde hazırlayabiliyoruz.

Kına ekibimizin dans şovlarına hayran kalacaksınız. Konseptinize uygun olarak koreografi oluşturuyor, konuklarınıza sürpriz bir gösteri sergilemek isterseniz de danslara sizi de dâhil edebiliyoruz. Özel kostümlerle yapılan danslarla da size ve konuklarınıza farklı bir eğlence deneyimi yaşatabiliyoruz. Profesyonel orkestra, sanatçılar ve DJ performansla da kına geceniz yıllar geçse de unutulmayacak.

Konya kına organizasyonları artık daha da güzel! Siz de bu değerli gününüzü kusursuz bir şekilde kutlamak istiyorsanız, bizi daha yakından tanımak ve hizmet detaylarımızı öğrenmek için, sayfada bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Hazım Uluşahin İş Merkezi A blok No 071 Selçuklu / Konya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Twenties Yol Haritası

Twenties Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

h&u

Havva & Uğur

Düğün Tarihi: 19.10.2019


Öncelikle çok sıcak ve aşırı ilgililerdi. Bizim unuttuğumuz şeyleri bile düşünmüşlerdi. Yani misafirlerimiz kınamız bittikten sonra bile kareografilerden bahsettiler. Kendilerine ait gösteri tarzlarıyla Konya'da ilk yabancı müzik kareografisini yaptılar. Kendilerine bize bu kadar kusursuz ve... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.