Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Konya

Şirinler Kına Organizasyon

 • Min. Fiyat
  7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Diğer

Şirinler Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Şirinler Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Şirinler Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Şirinler Kına Organizasyon Hakkında

Ankara’nın hızla gelişen ve değişen semtleri içinde sayılan Altındağ’da, Şehit Mustafa Baş Caddesi üzerinde yer alan Şirinler Kına Organizasyon kına gecenizi detaylı bir şekilde organize edilmesine yardımcı olacak. Düğünlerin başlangıç eğlencesi olarak varsayılan ve geleneksel kültürümüz içinde yeniden canlanan kına geceleri için ihtiyacınız olacak tüm aksesuarları bizden temin edebilirsiniz. Ayrıca aksesuar temin etmek dışında A’dan Z’ye kusursuz bir kına organizasyonunu yapmak için buradayız!

Peki sürecimiz nasıl ilerliyor?

Öncelikle istek ve beklentilerinizi öğrenebilmek, sizi daha yakından tanıyabilmek için bir ön görüşme yapıyoruz. Bu görüşmede kına gecenizi nasıl bir konseptte yapacağımıza karar veriyor, ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak sunacağımız hizmetlerimiz hakkında bilgi veriyoruz. Kına gecenizin akış planını ve planlamasını da yaptıktan sonra kına gecenizde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Verdiğimiz hizmetlerden bahsetmemiz gerekirse;

Tarzınızı yansıtacak şekilde süsleyebileceğimiz kına tahtlarımızdan dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Rengine ve modeline göre seçimini yaptığınız kına tahtınızı özel aksesuarlarımızla tamamlayarak kına mekânınızın en güzel yerine yerleştiriyoruz.

Doyasıya eğleneceğiniz bir gece için müzik seçimlerinizden dans şovlarına kadar her detayı sizin için düşündük. Özel kostümler giyen profesyonel dansçılarımız gecenize renk katacak. Hatta isterseniz dansçılarımızla birlikte bir çıkış koreografisi hazırlayarak misafirlerinize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Gelinlerin bekârlığa veda partisi olarak süren kına gecesi adeti Şirinler Kına Organizasyonu aracılığıyla bir şölene dönüşüyor. Üstelik şunu da rahatlıkla söyleyebiliriz ki; aksesuar kiralama hizmetimiz sizi pek çok ayrıntıdan ve masraftan kurtaracak! Böylelikle düğün bütçenizi de çok daha hesaplı bir şekilde oluşturacaksınız.

Şirinler Kına Organizasyon Konya olarak, kına gecenizi bir peri masalına dönüştürecek hizmet ve olanaklarımız bunlarla sınırlı değil. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  Şehit Mustafa Baş Cad. No:4 / A

 • Haritadaki Konumu

  Şirinler Kına Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.