Rengarenk Organizasyon

E-posta Gönder

3 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Meram, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Semazen

Önerilen Firmalar

Selçuklu

Aşk Olsun Organizasyon

1.500 TL'den az
Fatmazel Kına Organizasyon
30 6

Selçuklu

Fatmazel Kına Organizasyon

1.500 TL'den az
Nefes Dans Organizasyon
1

Selçuklu

Nefes Dans Organizasyon

Hakkında

2015 yılında başlayan maceramız, hız kesmeden ilk günkü heyecanı ile devam ediyor. Yenilikçi bakış açısı ve vizyon sahibi bir sorumluluk anlayışı ile çalışan Rengarenk Organizasyon Konya Selçuklu’da bulunuyor. Kuruluş yerimiz burası olabilir ancak talep geldikçe Konya’nın her bölgesine ve bazı çevre illere de hizmetlerimizi götürüyoruz. Kalabalık, işini seven ve özenerek yapan büyük bir ekibe sahibiz. Her birimiz güler yüzlülüğümüz ve problem çözme yetilerimiz ile tüm organizasyonlarımızı en iyi şekilde yönetebiliyoruz. Kusursuz ve profesyonelce düzenlenmiş organizasyonlar için tercih edilen bir firma olmamızın da sebebi budur.

Organizasyon sektörünün belli bir parçasına hitap ediyoruz ve belki de en teferruatlı kısmını üstleniyoruz. Rengarenk ailesi olarak kına gecelerinin tüm ritüelleri ve seremonileri ile eksiksiz bir şekilde düzenlenmesini sağlıyoruz. Kına gecelerinin tüm geleneklerini çok iyi biliyoruz. Gelinlerimiz daha sormadan onların neler isteyebileceklerine zaten hâkimiz. Bu sebeple hiç zorlanmadan planlamaları yapıyoruz. Farklı içerik ve ücretlere sahip kına paketlerimiz ve bunu çiftimize sorarak aralarından seçim yapmalarını istiyoruz.

Klasik kına geceleri veya gelin hamamları düzenlediğimiz için ayrı ayrı bulunan paketlerimizin içeriklerinde şunlar yer alıyor;

Gelin hamamı; hamamını süslenmesi, sini ile yiyecek ikramı, limonata, özel hazırlanmış peştemaller, geline etek ve takunya, müzik, kına tepsisi…

Kına gecesi; taht ve aksesuar, hediyelik kınalar, gelin yolu, damada Osmanlı kostümü, 4 kişilik nedime ekibi, el mumları gülleri ve taçlar, gelin çıkışı, kaftan, testi kırma, kına şerbeti…

Paketlerimizi ve hizmetlerimi gördünüz. Eğer her şeyi ile eksiksiz ve görkemli bir geceye sahip olmak istiyorsanız Konya kına gecesi organizasyonlarının en iyisi ile çalışmalısınız. Bizi tercih ettiğinizde pişman olmayacağınıza eminiz. Hadi, hemen sağdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin de sizin için neler yapabiliriz konuşalım!

İletişim

Aziz Yıldırım

  • Adres: Feritpaşa Mah.Sermende Sok.No 1-G Selçuklu KONYA

Rengarenk Organizasyon Yol Haritası

3 yorum


E&H

Elif & Hasan

Düğün Tarihi: 18.04.2018

Kınamı bu güzel ekiple yaptığım için o kadar mutluyum ki.. :) İyi ki bu organizasyonla çalışmışım. Benim yerime herşeyi eksiksiz düşünen bir firma :) Buradan benim tüm nazımla uğraşan Bedriye Hanım'a ve Aziz Bey'e sonsuz teşekkürler.

B&S

Bahar & Süleyman

Düğün Tarihi: 17.08.2017

Hersey cok güzeldi rengarenk kina organizasyonuna teşekkür ediyoruz.

D&M

Derya & Mustafa

Düğün Tarihi: 02.08.2017

Ne kadar teşekkür etsek az kalır gerçekten bütün herşey tek tek düşünülmüş ince ince hazırlanmıştı rüya gibiydi hayallerimizin ötesinde bir kına yaşattınız bize çok teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!