Özçelik Tasarım & Organizasyon

1 Yorum

E-posta Gönder

 • Selçuklu, Konya.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

  Tüm özel günleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz... 4 yıllık... devamı 

Özçelik Tasarım & Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  5.000-7.500 TL

Özçelik Tasarım & Organizasyon Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Özçelik Tasarım & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Özçelik Tasarım & Organizasyon Hakkında

Kına geceleri içinde barındırdığı coşku ve hüzünle yüzyıllardır devam ettirilen en anlamlı geleneklerimizden biridir. Böylesine anlamlı olan kına gecenizin kusursuz olması için yapmanız gereken hazırlıklar gözünüzü korkutuyor olabilir. Ancak Özçelik Organizasyon’un profesyonel ekibiyle siz bu özel günlerin tadını çıkarırken, her detayıyla sizin için özel olarak hazırlanmış kusursuz bir kına organizasyonuna imzanızı atabilirsiniz.

2013 yılında ilk adımlarımızı attığımız bu sektörde kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla emin adımlarla ilerlemeye devam ettik. Özenli çalışmalarımız ve disiplinimizle kısa sürede bizi tercih eden özel gün sahiplerinin beğenisini kazanarak organizasyon konusunda kendimizi geliştirdik.

Kına geceniz için hazırlıklarımıza başlamadan önce sizinle yaptığımız görüşmelerde kına gecenize dair tüm hayallerinizi öğreniyoruz. Ardından bu hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışmalarımıza başlıyoruz. Hazırlıklarımız boyunca sizin isteklerinizi tam olarak karşılamayı ve zevklerinize uygun bir organizasyon hazırlamayı hedefliyoruz. Organizasyon hazırlıklarınız boyunca attığımız her adımdan sizi doğru bir şekilde bilgilendirerek, hiçbir kötü sürprizle karşılaşmanıza izin vermiyoruz.

Kına tahtı kiralama, mekan süsleme ve her çeşitli organizasyon hizmetleri sunuyoruz. Kına geceniz için ihtiyacınız olan her şeyi profesyonel iş ortaklarımız sayesinde kolayca temin ederek, size kusursuz bir kına gecesi sunuyoruz.

Kına gecenizi ister kına nedimelerinizle isterseniz de nedimesiz olarak tercih edebilirsiniz. Nedimeli organizasyonlarımızda dinamik kına ekibimizle kına gecenizin kusursuz bir şekilde akması için her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda oluyoruz. Davet alanınıza kına ekibimizle yapacağınız gösterişli bir dans gösterisiyle giriş yapabiliyor gecenizin devamında da çeşitli şovlarla davetlilerinize görsek bir şölen sunabiliyorsunuz.

Siz de profesyonel ekibimizle kına gecenizi unutulmaz kılmamızı istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Özçelik Tasarım & Organizasyon Konya kına organizasyon fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Özçelik Tasarım & Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Hatice & Talip

Düğün Tarihi: 13.10.2021Sadece arka plan kurumu degil herseyimde yardımcı olan tecrübeleriyle bana yön veren bu ekibe çok teşekkür ederim 💐💞

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.