Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Konya

Özçelik Tasarım & Organizasyon

5,0
  • Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

    Tüm özel günleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz... 4 yıllık... devam 

Özçelik Tasarım & Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Özçelik Tasarım & Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Özçelik Tasarım & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Özçelik Tasarım & Organizasyon Hakkında

Kına geceleri içinde barındırdığı coşku ve hüzünle yüzyıllardır devam ettirilen en anlamlı geleneklerimizden biridir. Böylesine anlamlı olan kına gecenizin kusursuz olması için yapmanız gereken hazırlıklar gözünüzü korkutuyor olabilir. Ancak Özçelik Organizasyon’un profesyonel ekibiyle siz bu özel günlerin tadını çıkarırken, her detayıyla sizin için özel olarak hazırlanmış kusursuz bir kına organizasyonuna imzanızı atabilirsiniz.

2013 yılında ilk adımlarımızı attığımız bu sektörde kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla emin adımlarla ilerlemeye devam ettik. Özenli çalışmalarımız ve disiplinimizle kısa sürede bizi tercih eden özel gün sahiplerinin beğenisini kazanarak organizasyon konusunda kendimizi geliştirdik.

Kına geceniz için hazırlıklarımıza başlamadan önce sizinle yaptığımız görüşmelerde kına gecenize dair tüm hayallerinizi öğreniyoruz. Ardından bu hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışmalarımıza başlıyoruz. Hazırlıklarımız boyunca sizin isteklerinizi tam olarak karşılamayı ve zevklerinize uygun bir organizasyon hazırlamayı hedefliyoruz. Organizasyon hazırlıklarınız boyunca attığımız her adımdan sizi doğru bir şekilde bilgilendirerek, hiçbir kötü sürprizle karşılaşmanıza izin vermiyoruz.

Kına tahtı kiralama, mekan süsleme ve her çeşitli organizasyon hizmetleri sunuyoruz. Kına geceniz için ihtiyacınız olan her şeyi profesyonel iş ortaklarımız sayesinde kolayca temin ederek, size kusursuz bir kına gecesi sunuyoruz.

Kına gecenizi ister kına nedimelerinizle isterseniz de nedimesiz olarak tercih edebilirsiniz. Nedimeli organizasyonlarımızda dinamik kına ekibimizle kına gecenizin kusursuz bir şekilde akması için her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda oluyoruz. Davet alanınıza kına ekibimizle yapacağınız gösterişli bir dans gösterisiyle giriş yapabiliyor gecenizin devamında da çeşitli şovlarla davetlilerinize görsek bir şölen sunabiliyorsunuz.

Siz de profesyonel ekibimizle kına gecenizi unutulmaz kılmamızı istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Özçelik Tasarım & Organizasyon Konya kına organizasyon fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Konya

Özçelik Tasarım & Organizasyon Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Hatice & Talip

Düğün Tarihi: 13.10.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Sadece arka plan kurumu degil herseyimde yardımcı olan tecrübeleriyle bana yön veren bu ekibe çok teşekkür ederim 💐💞

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.