Narin Kına Organizasyon

2 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Narin Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Narin Kına Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Narin Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Narin Kına Organizasyon Hakkında

Hayalinizin ötesinde bir kına eğlencesi yaşamanız için Konya’da Narin Organizasyon ismiyle yıllardır harika başarılara imza atıyoruz.

Peki ne tür hizmetler sunuyoruz?
Kına eğlencesi dediğinizde aklınıza gelen tüm imkânları size sunuyoruz. Öncelikle kaftan ve bindallı modellerimizden beğendiğinizi kiralayabilmeniz konusunda size destek oluyoruz. Sadece size değil yakınlarınıza da kaftan ve bindallı hizmeti veriyoruz.

Kına eğlenceniz boyunca size yardımcı olacak nedimelerimiz kına töreninizin başından sonuna kadar sizinle ve misafirlerinizle ilgileniyor. İsminize özel kişiselleştirilmiş panomuzla davetlilerinizi kapı girişinde karşılıyoruz. Lokum ve kolonya ikram ettiğimiz konuklarınızı kına gecenizin yapılacağı salona yönlendiriyoruz. Kına eğlencenizi başlatan nedime danslarına LED ışıklı davulların renkli görüntüsünün eşlik etmesini sağlıyoruz.

Kına gecelerinin en vazgeçilmez dekoru kına tahtı oluyor. Taht, orta sehpa, nedime minderleri, tüller ve çiçeklerle hoş bir kına alanı oluşturuyoruz. Halay mendilleri, omuz şalı, mum, kına, volkan ve konfeti gösterileriyle eğlencenizi tamamlayacak neredeyse tüm unsurları göz önünde bulunduruyoruz. Kına seremonisini başlattığımızda ise nedimelerimiz misafirlerinize kınaları dağıtacaklar. Renkli kuşak dansı, testi kırma oyunu, kaşık dansına volkan ve konfeti çıkışlarını da ekleyerek eşsiz bir görüntüyü size sağlıyoruz. Işıklı pelerin giyen nedimelerin yapacağı kanat gösteriyle unutulmaz saatler yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Her daim yanınızda bir organizasyon koordinatörü olacağını belirtmek isteriz. Böylelikle hiçbir detayla uğraşmadan her ayrıntıyı sizin yerinize özenli ve titiz bir şekilde ilgilenen bir ekiple çalışacaksınız.

Hayalinizin gerçeğe dönüşmesini istiyorsanız Konya organizasyon firmaları arasında başarılı bir yer edindiğimiz Narin Organizasyon ekibiyle vakit kaybetmeden tanışabilirsiniz. Ekibimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Narin Organizasyon’a ait iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan formun eksiksiz bir şekilde doldurularak Narin Organizasyon için “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

  • Adres:

    Şeker Mah. Şefikcan Cd. Lalezar Apt. D Blk No: 63 Selçuklu / Konya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Narin Kına Organizasyon Yol Haritası

Narin Kına Organizasyon Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

4,8

Kalite

Personel

İletişim

Saadet & Seref

Düğün Tarihi: 28.08.2021Bu yıl sunnet düğünü yaptım Hatice hanim ve nedimelerinden çok memnun kaldım sanki bir organizasyon çalışanı gibi degil ailemden biri gibi ilgilendiler kendilerine çok teşekkür ederim 1 numaralar organizasyon olarak tavsiye ederim herkese

Merve & Murat

Düğün Tarihi: 20.06.2020

Düğün.com üzerinden anlaştıÇok ilgili ve sıcaklar herşey ile ilgileniyorlar çok profesyoneller tavsiye ederim çok memnun kaldık

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.