Miss Su Organizasyon

1 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Miss Su Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Miss Su Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Miss Su Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Miss Su Organizasyon Hakkında

Konya’da keyifli bir kına gecesi düzenlemek için isteklerinizi yerine getirebilecek bir organizasyon firması mı arıyorsunuz?

O zaman Miss Su Organizasyon olarak size iyi bir haberimiz var! Uzun yıllardır Konya’da misafirlerinizin büyük keyif aldığı geceler düzenliyoruz. Hem de bu kına organizasyonlarını bütçenize en uygun şekilde organize ediyoruz. Konya kına gecesi organizasyonları denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Miss Su Organizasyon’da tüm isteklerinizin bir gecede nasıl hayata geçtiğini göreceksiniz!

Kına geceleri pek çok farklı konseptte düzenlenebilen eğlenceler. Bu konseptler arasından pek çoğunu bugüne kadar hayata geçirdik. Sizin de istekleriniz doğrultusunda kına gecenizi düzenleyeceğiniz mekâna adım attığınız andan itibaren kendinizi bambaşka bir ambiyansta bulmanızı sağlayabiliriz. Kına tahtı ve cibinliği, kına tepsisi, kına minderleri, kaftan ve bindallı gibi pek çok kına gecesinin vazgeçilmez aksesuar ve dekorlarını keyifli bir gecede sizinle buluşturuyoruz. Tüm bu detaylar belirli bir uyum içinde dekore ediliyor. Örneğin Osmanlı konseptinde bir gece düzenlemek istiyorsanız geleneksel desen ve motiflerin bu aksesuarlar üzerinde yaygın olarak kullanıldığı bir gece sizi bekliyor demektir! Tamamen size özel olarak tasarlanacak bu gecede eğlencenin dozunu ayarlamak da size kalmış durumda. Sevdiğiniz şarkılardan oluşan bir çalma listesi oluşturarak eğlencenize farklı bir boyut kazandırıyoruz. Hayatınızı birleştireceğiniz kişi ile çektirdiğiniz güzel fotoğraflarla mekânı süsleyerek gecenin tamamen sizi ve mutluluğunuzu simgelediğini herkese en iyi şekilde hissettiriyoruz.

Bu mutlu gecenizi Miss Su Organizasyon ile düzenleyerek Konya kına organizasyon fiyatları arasında en uygun olanlara ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede avantajlı fiyatlarımıza ulaşmış ve hayallerinizdeki gece için ilk adımı atmış olacaksınız!

İletişim

Miss Su Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Seda & Özgür

Düğün Tarihi: 12.12.2021Alev hanım asıl sahibidir.muhtesem bir enerjisi var ekibi ve kendisine maşallah diyelim çok ilgili eğlenceliler çok güzel bir kınam oldu organize edip konukları canlı tutmayı başaran ve eşsiz kına gecesi ne şahit olmasını sağlayan neşeli ekip yolları her zaman açık olsun 💜 alev hanıma sonsuz... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.