Miss Su Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

2.250-3.000 TL

Min. Fiyat

Akşehir, Konya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına mumu, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni, Kına takımı, Kına müziği

Hakkında

Konya’da keyifli bir kına gecesi düzenlemek için isteklerinizi yerine getirebilecek bir organizasyon firması mı arıyorsunuz?

O zaman Miss Su Organizasyon olarak size iyi bir haberimiz var! Uzun yıllardır Konya’da misafirlerinizin büyük keyif aldığı geceler düzenliyoruz. Hem de bu kına organizasyonlarını bütçenize en uygun şekilde organize ediyoruz. Konya kına gecesi organizasyonları denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Miss Su Organizasyon’da tüm isteklerinizin bir gecede nasıl hayata geçtiğini göreceksiniz!

Kına geceleri pek çok farklı konseptte düzenlenebilen eğlenceler. Bu konseptler arasından pek çoğunu bugüne kadar hayata geçirdik. Sizin de istekleriniz doğrultusunda kına gecenizi düzenleyeceğiniz mekâna adım attığınız andan itibaren kendinizi bambaşka bir ambiyansta bulmanızı sağlayabiliriz. Kına tahtı ve cibinliği, kına tepsisi, kına minderleri, kaftan ve bindallı gibi pek çok kına gecesinin vazgeçilmez aksesuar ve dekorlarını keyifli bir gecede sizinle buluşturuyoruz. Tüm bu detaylar belirli bir uyum içinde dekore ediliyor. Örneğin Osmanlı konseptinde bir gece düzenlemek istiyorsanız geleneksel desen ve motiflerin bu aksesuarlar üzerinde yaygın olarak kullanıldığı bir gece sizi bekliyor demektir! Tamamen size özel olarak tasarlanacak bu gecede eğlencenin dozunu ayarlamak da size kalmış durumda. Sevdiğiniz şarkılardan oluşan bir çalma listesi oluşturarak eğlencenize farklı bir boyut kazandırıyoruz. Hayatınızı birleştireceğiniz kişi ile çektirdiğiniz güzel fotoğraflarla mekânı süsleyerek gecenin tamamen sizi ve mutluluğunuzu simgelediğini herkese en iyi şekilde hissettiriyoruz.

Bu mutlu gecenizi Miss Su Organizasyon ile düzenleyerek Konya kına organizasyon fiyatları arasında en uygun olanlara ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede avantajlı fiyatlarımıza ulaşmış ve hayallerinizdeki gece için ilk adımı atmış olacaksınız!

İletişim

Miss Su Organizasyon

  • Adres: Akşehir/Konya

Miss Su Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!