Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Konya

Madam Esmira Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Madam Esmira Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Madam Esmira Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Madam Esmira Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Madam Esmira Organizasyon Hakkında

Mutluluğu ve hüznü bir arada yaşayacağınız kına gecenizi şansa değil, Madam Esmira Organizasyon’un profesyonel ekibine emanet edin! 2013 yılından beri kendi gecesinin prensesi olmak isteyen gelin adayları için hizmet veren firmamız, isteklerinizle yakından ilgilenerek muhteşem bir gece yaşamanızı sağlıyor. Geleneklerimizin en güzel ritüellerinden biri olan kına gecenizde, tamamen içinize sinen bir süreç geçirmenizi ve doyasıya eğlenmenizi istiyoruz. Bu nedenle elimizdeki tüm imkân ve hizmetleri memnuniyetiniz için kullanmaya hazırız.

Peki sürecimiz nasıl ilerliyor?

Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz anda hemen hizmetlerimiz hakkında kısaca bilgi veriyoruz. Daha sonra detaylı bir planlama için yüz yüze görüşeceğimiz ön görüşme tarihi belirliyoruz. Ofisimize geldiğinizde hangi kına konseptleri üzerinde çalışabileceğimizi size detaylı bir şekilde anlatıyoruz. Siz de hayallerinize göre dilediğinizi seçiyorsunuz. Daha sonra ihtiyaçlarınızı dikkate alarak hazırladığımız paketlerimiz hakkında bilgi veriyoruz. Bütçenizi ve kına gecenizin akış planını da yaptıktan sonra değerli gecenizde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Konya kına organizasyon firmalarından bizi ayıran çok özel hizmetlerimiz var. Dilerseniz biraz da bu hizmetlerden bahsedelim: tüylü tefler, birbirinden güzel kına aksesuarları ve nedime kızlarımızın yaptığı müthiş dans gösterisi… Madam Esmira Organizasyon’un eğlencenize eğlence katacak imkânlarından sadece birkaçı bunlar. Kına gecenizi yapacağınız mekânın süslenmesinden misafirlerinize vereceğiniz hediyelik kınalara kadar her datayı düşünüyoruz. Kaftan ve bindallı alacağınız firmayı ararken zaman kaybı yaşamanızı istemediğimizden birbirinden güzel kaftan modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Kına konseptinize ve tarzınıza en uygunu seçip kına gecenizde muhteşem görünebilirsiniz. Kısacası; sahneye hangi müzikle çıkacağınız, kına yakma merasiminin nasıl yapılacağı gibi detayları da önceden planlayarak güvenilir bir hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimizi çok beğendiyseniz ve hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Meram/Konya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.