• Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

La Perla Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

La Perla Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

La Perla Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

La Perla Organizasyon Hakkında

Düğünden önceki son büyük adım olan kına gecenizi sultanlara layık bir şölene dönüştürmek için buradayız. Eğer hem en sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenmek hem stresinizi atmak hem de yorulmaksızın mükemmel bir geceye sahip olmak istiyorsanız La Perla Kına Organizasyon ailesi olarak yanınızdayız. Çok uzun yıllardır organizasyon sektöründe yer alan profesyonel bir firma olarak işimizi çok severek ve hâlâ ilk günkü heyecanımızla yapıyoruz. Yıllar içerisinde edindiğimiz bilgi birikimleri ve üstlendiğimiz sayısız etkinlik sayesinde kazandığımız tecrübelerle her geçen gün hizmetlerimizi daha da mükemmelleştiriyoruz. Her biri mesleğinin ehli, güler yüzlü bir ekibe sahibiz ve onlar sayesinde %100 müşteri memnuniyeti prensibimizi eksiksiz yerine getiriyoruz.

Böyle bir giriş yapıp kendimizi biraz olsun tanıttıktan sonra artık kına özelinde sunduğumuz hizmetlerimizden bahsedebiliriz. Kına geceleri tarihimizde yer alan son derece önemli bir âdet olduğundan dolayı gelinlerimizce vazgeçilmez bir gelenek ve biz de bunun farkındayız. Bu sebeple tüm istek, beklenti ve arzularını yerine getirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Kına ruhuna uygun olarak mekanı süslüyor, seçtiği kına tahtını kuruyor; gelinin kaftan veya bindallısını, kına tepsisi ve benzeri tüm aksesuarlarını da temin ediyoruz. Kına müzikler, dansçılar, davul şovları ve kostümlü nedimelerle birlikte geceyi renklendiriyoruz. İster geleneksel isterse de modern bir tarzda kişiye özel konsept ile kınaları planlıyoruz. Hatta talep olursa gelin hamamı gibi eğlenceli bir etkinliği de düzenleyebiliyoruz.

Kına geceleri haricinde; düğünler, nişan törenleri ve söz merasimlerini de aynı özenle düzenliyoruz. Her türden toplu organizasyon için; mekan süslemesi, ses sistemi kurulumu, catering ve müzik hizmetleri de sunuyoruz. Yani kısacası en özel günleriniz için ihtiyaç duyabileceğiniz her hizmeti bünyemizde bulunduruyor ve sizin için sunuyoruz. Bizimle tanışmak, merak ettiğiniz detayları öğrenmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz yandaki formu eksiksiz bilgilerinizle doldurmanız yeterli. Hepsi ve daha fazlası için La Perla Organizasyon Konya’da sizi bekliyor!

İletişim

  • Adres:

    Kurtuluş Mh. Dr. Ahmet Özcan Cd. No:76A/1 Meram / Konya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.