HD Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

HD Organizasyon Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı

    1.500-2.250 TL

HD Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği

    Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

HD Organizasyon Hakkında

Bir kına gecesini güzelleştiren en önemli detay bizce müzikler. Müzikler ne kadar enerjik ve kişiye hitap ediyorsa, davetliler o kadar keyif alıyor. Bizde bu amaçla HD müzik organizasyonu kurduk. Konya kına organizasyonlarında 1995 yılından beri hizmet veriyoruz. Ses sistemi ve ekipmanlarımızın kalitesi sayesinde, sizlerle seçtiğimiz müzik listeleriyle davetlilerinize kaliteli ve değerli zamanlar yaşatıyoruz. Sanatçılarımız ise birbirinden değerli ve özel. Kına geceniz bizimle güzelleşirken, sizlere sadece sevdiklerinizle beraber keyifli anlar kalıyor.

Kına gecenizi tasarlamak amacıyla organizasyondan müziklere, ışıklandırma ve ses ekipmanlarına kadar her şeyi düşünüyoruz. Siz sadece günün heyecanına kendinizi bırakın. Kusursuz organizasyonlar gerçekleştirmek için çok çalışıyor ve çalışmaktan çok keyif alıyoruz. Sizin hayallerinizin ışığında kendimizi geliştiriyor, sizden ilham alıyoruz. Bu yüzden gelin her şeyi sizinle beraber planlayalım, tasarlayalım. Demo masalarımız ile aksesuarlarınızı, şamdanlarını beraber seçebiliriz. Sadece kına gecesi için değil, aynı zamanda bekarlığa veda partiniz içinde keyifli etkinlikler düzenleyebiliyoruz. İstediğiniz temada hazırladığımız süslemeleri görmeden organizasyonunuza karar vermeyin. Hem bekarlığa veda hem de kına gecesi organizasyonlarınızda hint teması oluşturabiliriz. Hint kınası ve hint konsepti süslemeleriyle harika bir gün yaşayabilirsiniz. Dilek feneriyle sevdiklerinizle beraber dilekler tutabiliriz. Gelin hamamı seçeneği ile geleneksel değerlerimizi tekrar yaşayabilirsiniz. Davul Showlarla eğlencenize eğlence katabilirsiniz. Semazen gösterileri ile tasavvufun önemli unsurlarından biridir. Gecenize farklı bir hava katabilir. Kına organizasyon fiyatlarımız 1500-2.250 TL’den başlayarak, paketlerimize göre değişiklik gösteriyor.

Kına gecenizi beraber tasarlamak ve bilgi almak için formda bekliyoruz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.