Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Konya

El Emeği Organizasyon

 • Min. Fiyat
  5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Hatice Atmaca
  Firma Yetkilisi

El Emeği Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

El Emeği Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

El Emeği Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

El Emeği Organizasyon Hakkında

Kına geceleri, hayatlarını birleştirme planı yapan çiftlerimizin en az düğün kadar önemsemesi gereken bir konudur. Zira, düğün öncesi yapılacak olan kına gecesi organizasyonu, düğün telaşınızdan ve stresten kurtulmak için bir fırsattır. Dolayısıyla o gece doyasıya eğlenmek ve yakınlarınızla hoş vakit geçirmek istersiniz. Biz de El Emeği Organizasyon olarak, size kesintisiz eğlence imkanı vermek için buradayız. Dilerseniz, kim olduğumuzdan ve ne iş yaptığımızdan bahsedelim.

El Emeği; Konya’da, Hatice Atmaca öncülüğünde kurulmuş olan bir organizasyon şirketi olmakla beraber her biri alanında tecrübe sahibi ekip üyelerinden oluşuyor. Kına, nişan, söz ve doğum günü gibi özel günleriniz için hizmet veriyor fakat asıl ilgi alanımız olan kına geceleri üzerinde yoğunlaşıyoruz. Kına gecelerinde size sunduğumuz bazı imkanları şu şekilde anlatmak gerekirse: Çok eskiden beri geleneğimiz olan bir şekilde misafirlerinizi karşılıyoruz. Onlara, mekana giriş yaptıkları sırada lokum ve gül suyu ikram ediyoruz. Aynı zamanda karşılamada adınızın yazılı olduğu bir pano bulunuyor. Böylelikle konuklarınız burada fotoğraf çekilip sizin özel gününüzü daima hatırlıyor.

Misafirleriniz yerleştikten sonra nedimelerle gerçekleştirilen dans gösterisi ile birlikte sizi mekana alıyoruz. Burada uyum sağlamakla ilgili herhangi bir endişeniz olmasın. Çünkü kına gecesi öncesi yapacağımız provalarla, nedimelere ayak uydurmak çok kolay olacak. Sonrasında ise kınanız yakılıyor ve yakınlarınızla beraber eğlencenize devam edebiliyorsunuz.

Firmamız, çok uzun bir geçmişi olmamasına rağmen Konya kına organizasyonları arasında yaptığı pek çok işle adından söz ettiriyor. Önemli olanın tecrübe değil, işini iyi yapmak olduğunu çok iyi biliyoruz. Aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde memnuniyetinizi garanti ediyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurmanız yeterli.

İletişim

 • Adres:

  Batı İstasyon Mah. 42430 Sk. Sarayönü/ Konya

 • Haritadaki Konumu

  El Emeği Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.