• Min. Fiyat
  5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Gökçen Hn.
  Firma Sahibi

  Do-Re Organizasyon ailesi olarak Konya’da Evlilik Teklifi Organizasyonlarında... devam 

Dore Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Dore Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Dore Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Dore Organizasyon Hakkında

Şahane bir kına gecesi hayal ediyorsanız Do-Re Organizasyon’da tüm düşlerinizi gerçeğe dönüştürmeye hazırız.

Konya kına gecesi organizasyon firmaları arasında öne çıkan bir markayız. Yıllardır çok sayıda çifte hayatlarının en mutlu günlerinde eşlik ediyoruz. Hizmet sunarken esas önceliğimiz çiftlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak. %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir iş anlayışıyla her daim hareket ediyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte hareket ediyor, her detayı A’dan Z’ye düşünüyoruz.

Organizasyonunuzdan önce sizinle mutlaka tanışıyoruz. Nasıl bir kına eğlencesi hayal ettiğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Eğer aklınızda bir fikir varsa detaylar konusunda planlamalar yapıyoruz. Ayrıntıları netleştirerek isteklerinizi hayata geçiriyoruz. Eğer organizasyon içeriği anlamında aklınızda bir düşünce ya da konsept yoksa ve siz de bize danışıyorsanız; size paketler sunuyor, farklı konsept fikirleri veriyor ve daha önceki organizasyon hizmetlerimize ait örneklerimizle yol gösteriyoruz. Gelin hamamı hazırlığından düğün mekanı içerisindeki süslemelere kadar pek çok hizmeti bünyemizde bulabilirsiniz. Bize sadece hayalinizi anlatmanız, onu gerçeğe dönüştürmemiz için yeterli.

Açık, kapalı, otel, restoran, havuz başı ve doğa ortamı gibi aklınıza gelen daha pek çok yerde eğlencenizi düzenleyebileceğiniz konseptler oluşturabiliyoruz. İster Konya yöresine ait kına gecesi detaylarıyla süslü bir eğlence isterseniz de bambaşka konseptleri size rahatlıkla hazırlıyoruz. Size sunduğumuz kına gecesi paketlerin içeriğinde de taleplerinize göre ekleme ya da çıkarmalar yapabilirsiniz. Böylelikle paketlerimizi kendi zevkiniz doğrusunda düzenleme imkanı da sunmuş oluyoruz.

Hizmet içeriklerimize ve fiyatlarımıza dair daha ayrıntılı bilgiler almak isterseniz tek yapmanız gereken bizimle en kısa sürede iletişim geçmek. Bunun için de sayfa üzerinde yer alan Do-Re Organizasyon Konya’ya ait iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  Karaciğan Mahallesi, Ankara Cad. 96/G, Konya, Türkiye

 • Haritadaki Konumu

  Dore Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.