Ayşad Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Ayşad Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Ayşad Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ayşad Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Ayşad Organizasyon Hakkında

Dillere destan bir kına gecesi yapmak ve sorunsuz bir hizmetle bunu taçlandırmak istiyorsanız etkileyici konseptlerimizle Konya’da hizmet verdiğimiz Ayşad Organizasyon’da sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Yıllardır organizasyon sektöründe başarılı bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz. Edinmiş olduğumuz tecrübeler doğrultusunda isteklerinizi iyi analiz ediyor ve beklentilerinizi karşılamaya gayret ediyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimsiyor ve zevkinize uygun içerikler tasarlıyoruz. Kına gecesi denildiğinde akıllara gelen her ayrıntıyı mutlaka mekanınız içerisinde bulundurmaya dikkat ediyoruz.

En eski Türk geleneklerinden biri olan kına töreniniz için hem size hem de kültürel mirasımıza yakışır bir kına organizasyonu hizmeti sunuyoruz. Kına geceniz öncesi sizinle tanışarak eğlencenizin yapılacağı mekanın neresi olduğunu, ne tür bir konsept istediğinizi ve zevklerinizi öğreniyoruz. Hizmet alacağınız salonun tam ortasında gösterişli bir kına tahtı konumlandırıyoruz. Zevkiniz doğrultusunda tercih ettiğiniz beyaz, kırmızı veya pembe gibi farklı renklerde kına tahtları bulunduruyoruz. Tüllerle sardığımız tahtımızın üst kısmında parlak taşlardan oluşan bir avize ve çiçek aranjmanları bulunduruyoruz. Tahtın etrafına yerleştirdiğimiz nedime minderleri ve kına sehpasıyla saray görünümü veriyoruz. Kına konseptinize uygun farklı renk tüllerle de hoş bir ambiyans yaratıyoruz. Yerden yüksek bir platform kurarak kına köşenizin daha da ihtişamlı gözükmesini sağlıyoruz. İsminize özel kişiselleştirilmiş bir zemin yazısı hazırlayarak dans pistinin tam ortasına yerleştiriyoruz. Hatıra panosuyla size ve konuklarınıza fotoğraf çekilmeniz için hoş bir görsel hediye ediyoruz. Sadece bunlarla sınırlı kaldığımızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Yer volkanları ve konfetilerle hoş bir atmosfer yaratıyoruz. Üzerinde isminizin yazdığı size özel kişiselleştirilmiş teflerimizle renkli dans koreografileri eşliğinde güzel bir eğlence yaşamanızı sağlıyoruz.

Siz de Konya organizasyon firmaları arasında yer aldığımız Ayşad Organizasyon’un değerli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarıyla bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Hüsamettin Çelebi Mah. Ziyaülhak Cd. No: 60 Selçuklu Konya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ayşad Organizasyon Yol Haritası

Ayşad Organizasyon Yorumları (6)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Seyda

Düğün Tarihi: 21.12.2019


O gün o kadar güzeldi ki her şey, size çok teşekkür ederim ablacım.. En güzel gecem..

Nazlı

Düğün Tarihi: 12.09.2019


Eğer bir insanın kına gecesi düğününden daha çok övgü ile konuşuluyorsa bu sizin sayenizde. Her şey için çok teşekkürler Ayşen ablacım <3

Elife

Düğün Tarihi: 07.08.2019


O kadar güzel bir geceydi ki, gerçekten çokkk teşekkür ederim her şey için. Ayşen abla ve ekibinin ellerine sağlık, yolunuz hep açık olsun..

Mukaddes

Düğün Tarihi: 26.07.2019


En güzel gecem sizinle çok daha güzel oldu. Herkes size hayran kaldı. Her şey için çok çok teşekkür ederim. Tek kelime ile bir numarasınız! Öpüldünüz.. :)))

Aviye

Düğün Tarihi: 03.05.2019


En özel anımda bütün misafirleri ve beni büyüleyen, sorunsuz biten muhteşem gece için emeğine ve sana çok teşekkür ederim canım ablacım :) İyi ki bir yerde yolumuz karşılaşmış. Allah yolunu rast getirsin..

Vesile

Düğün Tarihi: 13.07.2018


Tarih 13 Temmuz 2018.. Kızımın Bayır Diamond Otelde gerçekleşen, dillere destan olan ve halen konusulan kına gecemize imzasını atan Ayşad Organizasyona sonsuz şükranlarımızı sunarız. HER ŞEY SİZİNLE MÜKEMMELLEŞTİ. TEŞEKKÜRLER AYŞEN HANIM

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.