Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Konya

Aymer Organizasyon

 • Min. Fiyat
  5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

Aymer Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Aymer Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Aymer Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Aymer Organizasyon Hakkında

Şehrimizin organizasyon sektörüne yepyeni bir bakış açısı getirmek için dinamik ve yenilikçi bir ekip olarak firmamızı kurduk. Görselliğe, tasarıma, planlamaya ve davet organizasyonlarına olan ilgimi daha da ileriye taşımak için bunu bir mesleğe dönüştürmek istedik. Nitekim uzun bir mesai harcayarak ve tamamlamamız gereken tüm adımları atıp hazırlığımızı yaptıktan sonra profesyonel olarak faaliyet göstermeye başladık. Markamız Aymer Organizasyon Konya menşeili bir firma olma unvanına sahip olsa da özellikle çevre illerden de talepleri karşılıyor.

Düğün, nişan, doğum günü ve kına gecesi ağırlıklı olmak üzere birçok alanda organizasyon düzenleyebiliyoruz. Ancak bu yazıyı okuma sebebinize daha çok ağırlık vererek kına özelinde konuşmak istiyoruz. Çok eski geleneklerimizden biri olan kına gecelerini gelinlerin kendilerini sultanlar gibi hissedebileceği gösterişli kutlamalara dönüştürebiliyoruz. Kına tahtından bindallısına, nedime ekibinden kına aksesuarlarına, magnetten zillere, mumlara, isme özel deflere kadar tüm detayları özenle temin ediyoruz.

Eğer kınanız için ekstradan bir mekân giydirme ve süsleme ihtiyacınız olursa bunun için de bizden destek alabilirsiniz. Farklı masa ve sandalye modelleri, masa üstü süslemeleri ve renk seçenekleri ile size dilediğiniz özelliklere sahip bir demo masa hazırlayabiliriz.

Kına gecesi haricinde en çok düzenlediğimiz bir diğer organizasyon ise söz veya nişan merasimleri. Birlikteliklerini resmileştirmeye dair ilk adımı atan ve sevdikleri huzurunda bunu güzel bir kutlamaya dönüştürmek isteyen çiftlerimiz için gereken her şeyi yapıyoruz. İster evde ister kafede isterlerse de bir organizasyon mekânında, fark etmeksizin her yere giderek oranın dinamiğine uygun bir hazırlık aşaması uygulayabiliyoruz. Tak kurulumlu nişan masası, tepsileri, mekân süslemesi, şekerleri ve aklınıza gelebilecek tüm detayları ile nişanlar bize emanet.

Konya kına organizasyon şirketleri arasında vizyon sahibi ve yenilikçi bir ekibe kendinizi emanet etmek isterseniz Aymer Organizasyon olarak buradayız. Yukarıdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  Uzunharmanlar Mah. Çeçenistan Cad. No:84/A Meram / Konya

 • Haritadaki Konumu

  Aymer Organizasyon Yol Haritası

Aymer Organizasyon Yorumları (1)

Hatice & Baha

Düğün Tarihi: 27.07.2019

Beril düğün salonun da yapmış olduğumuz düğünümüzde aymer organizasyonu tercih etmekle ne kadar doğru bir karar verdiğimizi gittiğim düğünlerde defalarca anladım. herkese tavsiye edebileceğim mükemmel 2 firma. teşekkürler beril düğün salonu ayşe hanım ve aymer organizasyon abdurrahman bey iyiki... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.