Aşk Olsun Organizasyon

E-posta Gönder

0850 532 8027

Aşk Olsun Organizasyon

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Selçuklu, Konya

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına mumu, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kına eğlencenizin planlamasını tecrübeli bir ekibe emanet etmek istiyorsanız Aşk Olsun Organizasyon Konya ailesi olarak size yardımcı olmaya hazırız. Hazırlık aşaması ve uygulama esnasında gereken tüm hizmetleri eksiksiz şekilde sağlıyoruz. Baştan sona içinize sinecek bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Bir kına gecesinde olmasını istediğiniz her şeyi size tek çatı altında sunuyoruz. Tüm istek, ihtiyaç ve beklentilerinizi eksiksiz olarak yerine getiriyoruz. Sizinle mutlaka bir ön görüşme yapıyor ve detayları ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Profesyonel, tecrübeli ve üretken bir çalışan kadrosuna sahibiz. Konya organizasyon firmaları arasında çalışmalarımızla dikkat çekiyor ve farkımızı ortaya koyuyoruz.

Organizasyon sektöründe uzun zamandan beri varız. Bugüne kadar çok sayıda davet için hazırlık yaptık. Pek çok çiftin mutluluğunu paylaştık. Tabii ki tüm bunlar hem daha pratik olmamızı hem de farklı bir bakış açısıyla etkinlikleri değerlendirmemizi sağladı. Sizin gözden kaçırabileceğiniz çok sayıda ayrıntıyı biz dikkatle görüyor ve eğlencenizde bulunduruyoruz. Bize güvenebilir ve en mutlu günlerinizi emanet edebilirsiniz. Tamamen memnuniyetinizi kazanmak için çalışıyoruz. Amacımız hayatınızda güzel bir iz bırakabilmek.

Mekanı süslerken kaliteli aksesuarlar ve malzemeler kullanıyoruz. Organze tülleri belirlediğiniz renk konseptine uygun şekilde ayarlıyoruz. Kına tahtınızın bulunduğu yeri minik ışıklar, çiçek aranjmanları, mumlar, minderler ve kına sehpasıyla süslüyoruz. Eğlencenizde dağıtacağınız ufak hediyelikleri de özenle hazırlıyor ve isminizi, tarihi yazarak kişiselleştiriyoruz. Kına eğlencelerinin yanı sıra söz, nişan organizasyonlarında, evlilik tekliflerinde, yıl dönümü kutlamalarında da hizmet veriyoruz. Yerimiz Konya’da bulunuyor olsa da çevre illere de hizmet veriyoruz.

Siz de Aşk Olsun Organizasyon’un değerli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfada yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna basarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Fahriye Nur Çeken

  • Telefon: 0850 532 8027
  • Adres: Fatih Mah. Yeni Sanayi Cad. No:146 Selçuklu/KONYA

Aşk Olsun Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!