Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Konya

Akşehir Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Akşehir Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Akşehir Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Akşehir Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Akşehir Organizasyon Hakkında

Kına geceleri aile evinden ayrılmanın hüznünü ve sevdiğine kavuşmanın mutluluğunu içinde barındıran en anlamlı geleneklerimizden biridir. Sizin de bu özel gününüzde geleneğimizi layıkıyla yerine getirmek ve sevdiklerinizle unutulmaz bir geceye imza atmak için işinizi şansa bırakmayıp, organizasyonunuz için profesyonel bir ekibe güvenmeniz oldukça önemlidir. Biz Akşehir Kına Organizasyon olarak tam da bu noktada kına geceleri için kusursuzu isteyen müstakbel gelinlere aradıkları hizmeti sunuyoruz. Her detayıyla sizin için özenle hazırlanmış bol eğlenceli bir kına gecesi için şimdi de sizi bekliyoruz.

İşini aşkla yapan dinamik ve profesyonel bir ekiple hazırlıklarınızı yapıyoruz. Kına geceniz için ihtiyacınız olan kına tahtından, kına tepsinize kadar her ihtiyacınızı profesyonel iş ortaklarımız sayesinde kolaylıkla temin edebiliyoruz.

Kına geceniz için hazırlıklarımıza başlamadan önce sizin kına gecenize dair tüm hayallerinizi öğrenmek için bir görüşme düzenliyoruz. Hazırlıklarınız boyunca sizin bu hayallerinizin ötesine geçmek için hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Kına gecesi organizasyonunuz için attığımız her adımdan sizi doğru bir şekilde bilgilendirerek kına gecenizde hiçbir beklenmedik sürprizle karşılaşmanıza izin vermiyoruz. Davet alanınızda her detayı sizinle beraber belirlediğimiz bir konsept doğrultusunda hazırlıyoruz. Bu sayede kına gecenizde her şey beraber bir uyum içinde görünüyor. Üstünde isimlerinizin yazılı olduğu tüylü teflerden bindallınıza kadar her detay içinize tam olarak sinmeden de işimizi bitmiş saymıyoruz.

Dinamik kına ekibimizle de kına gecenizde her ihtiyacınızı kusursuz bir şekilde karşılıyoruz ve kına gecenizin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlıyoruz. Kına ekibimizle beraber davet alanınıza coşkulu bir dans gösterisiyle giriş yapıyorsunuz. Gecenizin devamında da dans gösterileri ve davul şovlarla eğlencenin temposu hiç düşmüyor.

Siz de yıllarca çok konuşulacak mükemmel bir kına gecesine imza atmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak Konya Akşehir Organizasyon hakkında daha fazlasını öğrenebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Yeni Mahalle 24 Ağustos Caddesi Ziraat Bankası Yanı No:4/A, 42550 Akşehir/Konya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.