• Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Zara Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Zara Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Zara Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Zara Organizasyon Hakkında

Geleneklerimizin en güzel unsurlarından biri olan kına geceleri, yıllar boyu önemini yitirmeden varlığını sürdürmeye devam ediyor. Trendlere göre değişen kına merasimleri, siz değerli çiftlerimizin düğünden önce tatlı telaşlarını üzerinden atması ve sevdikleriyle hoşça vakit geçirmesi için bir fırsat niteliğinde oluyor. Kına gecesi organizasyon firmaları ise, bu işi oldukça kolaylaştırıyor ve bu hizmeti sizin ayaklarınıza getiriyor. Biz de Zara organizasyon ekibi olarak, yıllardır siz değerli çiftlerimizin bu güzel gününü güzelleştirmek ve her detaya anlam katmak için yanınızda oluyoruz.

Kına gecenizi planlamak, tecrübenizin bulunmadığı bir konu olduğu için, her detayı düşünemeyebilirsiniz. Biz de bunu için varız. Sizin için bütün ayrıntıları kına gecesi konseptinizle uyumlu hale getirerek misafirlerinize ve size, unutulmayacak bir organizasyon imkanı sunuyoruz.

Kına gecenizi gerçekleştireceğiniz mekana göre; seçtiğiniz kına tahtını yerleştiriyoruz. Farklı çeşitlerdeki kına tahtlarımızdan dilediğiniz birini tercih edebilirsiniz. Sonrasında konuklarınızı; lokum ve gül suyu ile karşılıyoruz. Her bütçeye uygun Kına gecesi organizasyon paket seçeneklerimiz mevcut. VIP; Konsept, Standart, Zara ve Mini Paket olmak üzere toplamda beş adet paketimiz bulunuyor. Paket içeriklerinde sayıları değişmekle birlikte genellikle; size eşlik edecek bir dans grubu, davul şovlar, yakınlarınıza dağıtacağımız kına kaftanları, size özel süsleniş bir kına tepsisi, gelin ve damat yüz örtüleri, kına mumları, testi kırma seramonisi, rengarenk bel kemeri, volkan ve konfeti olanağı sağlıyoruz.

Kına geceniz sonunda ise misafirlerinize, kuru kına ikramında bulunuyoruz. Böylece, unutulmaz geceden geriye kalan hatırayı saklama şansı elde ediyorlar.

Zara Organizasyon firması olarak imkanlarımız bu şekilde. Bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak ve kına gecenizde prensesler gibi hissetmek isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Atalar Mahallesi 884. Sokak 20150 Pamukkale/Denizli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.