• Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Sedef Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Sedef Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Sedef Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Sedef Organizasyon Hakkında

Kına gecenizi Sedef Organizasyon farkıyla düzenleyerek hayatınız boyunca unutamayacağınız bir davete ne dersiniz? Tecrübemiz, geniş aksesuar yelpazemiz ve her detayda gelin adaylarını düşünen hizmet anlayışımız ile hayatınızda güzel bir iz bırakmak biz hazırız. Özel günlerinizi şansa bırakmayın!

Açıldığımız günden bu yana kaliteli organizasyonlar yaparak farkımızı hissettirmeye çalışıyoruz. Farklı konseptler ve en yeni trendleri yakından takip ediyor, tüm istek ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyoruz. Memnuniyet esaslı bir hizmet anlayışı sunuyor, gelin adaylarımızın hayallerine erişmek için titizlikle çalışıyoruz. Bu da bizi Denizli kına organizasyon firmalarından farklı kılıyor, sizlerin ilk tercihleri arasında yer almamızı sağlıyor.

Uzun zamandır bu sektörün içinde olmanın kazandırmış olduğu tecrübeleri, yaratıcı bakış açımız ile birleştiriyor ve gelin adaylarımıza farklı konsept önerilerinde bulunuyoruz. Geleneksel kına gecesinin dışında son yıllarda sıkça tercih edilen prenses konsepti, roman konsepti, Osmanlı konsepti ve Hint konsepti de gecenizi farklı kılmaya olanak sağlıyor. Renkli tüller ve balonlar ile süslemeleri destekliyor, bindallı, kaftan, kına tepsisi, kına tahtı, kına takımı, kına minderi, tef, kemer ve bunun gibi aksesuarların hepsini seçtiğiniz konsepte uygun olarak temin ediyoruz.

Ekibimiz ve geniş aksesuar seçeneklerimiz sayesinde kına geceleri dışında da pek çok organizasyona imza atabiliyoruz. Doğum günleri, söz ve nişan törenleri, düğünler, mezuniyetler ve bunun gibi her özel anınınızda yanınızdayız! Bunun için bizimle planladığınız tarihten en az 1 ay önce iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle bir araya gelerek bu benzersiz daveti kusursuza dönüştürebilmek ve geniş bir planlama yapabilmek için yeterli zaman sahip olabiliriz.

Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Sedef Organizasyon Denizli’de benzersiz bir kına gecesi için hazır, ya siz?

İletişim

  • Adres::

    Gerzele mahallesi 534 sokak no 12 /A

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.