Sare Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Merkezefendi, Denizli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Lil Organizasyon
36 4 2

Pamukkale

Lil Organizasyon

1.500 TL'den az
HGS Dans ve Sanat Organizasyon
15

Pamukkale

HGS Dans ve Sanat Organizasyon

Saklı Düşler Organizasyon
9

Pamukkale

Saklı Düşler Organizasyon

Hakkında

Atalarımızdan bize miras kalan kına geceleri, düğünden önce adeta bir prova niteliğinde oluyor. Sevdiklerinizle birlikte hoş vakit geçiriyor ve doyasıya eğleniyorsunuz. Sare Organizasyon Denizli ailesi olarak, bu eğlenceye ortak olmak istiyoruz! Kına gecenizi en iyi şekilde organize ederek siz değerli misafirlerimize unutulmayacak anlar yaşatmayı planlıyoruz.

Hayatınızın en özel günlerinden biri olan kına gecenizde size, muhteşem bir gece imkanı sunuyoruz. Sizin yerinize tüm detayları düşünüyoruz! Size de sadece, bu özel gecenin keyfini çıkarmak kalıyor. Böylesine konfora sahip olarak, eşsiz bir gece düzenlemek isterseniz, doğru adrestesiniz! Şimdi dilerseniz, kına gecenizi bizim ellerimize bırakmak istediğinizde ne gibi ayrıcalıklara sahip olacağınızdan söz edelim.

Kına geceniz için öncelikle, hayalinizde neyin olduğunu soruyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için de kollarımızı sıvıyoruz! Gösterişli veya sade fark etmeksizin her çeşit organizasyonu büyük bir ustalıkla düzenleyebiliriz. Siz yeter ki ne istediğinizi söyleyin!

Seçtiğiniz mekan ve konsept bizim için çok önemli. Buna göre planımızı oluşturuyoruz ve özel gününüz geldiğinde, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte hazırlıklarımıza başlıyoruz. Davetli sayınıza göre oturma düzenini belirliyoruz. Misafirlerinizin rahatlığı için oturma düzenini, olabildiğince geniş bir alana yaymaya çalışıyoruz. Ardından, gece boyu eğlencenin devam etmesi için, muhteşem bir ses sistemi kuruyoruz. Dilerseniz DJ, dilerseniz de kendi şarkı listenizle, bu güzel geceyi şölene çevirebilirsiniz!

Eğlence sona erdiğinde misafirlerinize, bu özel geceden hatıra kalması için küçük hediyeler ve kuru kına ikramında bulunuyoruz.

Denizli kına organizasyon firmaları arasında, ayrıcalıklı hizmetimiz ve kalitemizle birlikte, adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Siz de bu özel hizmetten yararlanmak ve detaylar hakkında bilgi edinmek için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Merkezefendi/DenizliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!