Nişantaşı Organizasyon

E-posta Gönder

4 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Merkezefendi, Denizli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Lil Organizasyon
36 4 2

Pamukkale

Lil Organizasyon

1.500 TL'den az
HGS Dans ve Sanat Organizasyon
15

Pamukkale

HGS Dans ve Sanat Organizasyon

Saklı Düşler Organizasyon
9

Pamukkale

Saklı Düşler Organizasyon

Hakkında

Ülkemizin en eski gelenek ve göreneklerinden olan ve değişmeden günümüze kadar gelen kına geceleri, yeni trend ve konseptler ile artık daha da farklılaşıyor. İşte bu gelişmelerden geri kalmayan ve sahip olduğu kaliteli aksesuarlar ile gecenizi özelleştiren Nişantaşı Organizasyon Denizli’de düşlediğiniz geceyi sunmak için en doğru tercihlerden biri!

Profesyonel bir hizmet sunmak için girdiğimiz organizasyon sektöründe kalitemizi kısa sürede kanıtladık. Açıldığımız gündne beri çiftlerimizin en özel günlerinde yanında olmanın sorumluluğunu en iyi şekilde taşıyoruz. İlk günden beri bir gelişim içindeyiz. Bunu ise yenilikçi hizmet anlayışımıza borçluyuz. Kullandığımız aksesuar ve ekipmanları devamlı yeniliyor, çiftlerin beklentilerini pratik çözümler ile karşılıyoruz. Yaratıcı fikirlere de açık oluyor, kına gecenizi benzersiz kılmak için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Farklı şehirlerde hizmet veriyor, ismimizi markalaştırmak için özenle çalışıyoruz. Denizli kına organizasyon firmalarından da tam da burada farklılaşıyor, bu farkı da davetinizde en iyi şekilde göstermek için sabırsızlanıyoruz.

Kına geceleri hakkındaki bilgi birikimlerimiz, sürekli araştıran ve en yeni trendleri takip eden ekibimiz sayesinde organizasyonlarını farklı kılmak isteyen gelin adaylarına da pek çok konsept önerisi sunuyoruz. Geleneksel kına gecesi dışında son yıllarda sıkça tercih edilen roman konsepti, prenses konsepti, Osmanlı konsepti ve Hint konseptini de gecenizde eksiksiz bir şekilde uygulayabiliyoruz. Renkli tüller ve balonlar kullanarak süslediğimiz mekanın yanı sıra kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, kına minderi, kına mumu, bindallı ve kaftan gibi aksesuarlarda da bu konseptten izler bulabiliyorsunuz.

Sahip olduğumuz organizasyon tecrübesi ile yalnızca kına gecelerine değil, pek çok özel güne imza atabiliyoruz. Düğünler, söz ve nişan törenleri, doğum günleri, yeni doğan partileri ve bunun gibi çeşitli davetler için Nişantaşı Organizasyon farkını yaşayabilirsiniz.

Bizi tercih edeceğiniz zaman sahip olacağınız imkanlar hakkında daha çok öğrenmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olmak için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurabilir ya da üst kısımda bulunan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

Nezahat Salar

  • Adres: Çamlaraltı Mah. Almelo Caddesi No:34 Denizli

Nişantaşı Organizasyon Yol Haritası

4 yorum


ö&m

özge & mehmet

Düğün Tarihi: 09.05.2015

o kadar profesyonel bir ekiple çalıştım ki herşey için teşekkürler dans ekibinin enerjisine hayran kaldım

M&H

Merve & Hasan

Düğün Tarihi: 12.03.2016

Nişantaşı Organizasyonu seçmemizdeki en büyük etken görsel şovlarıyla herkesi büyüleyen dans ekibinin enerjisiydi.

A&B

Ayşe & Burak

Düğün Tarihi: 28.11.2015

Kınamız baştan sona kusursuz güzellikteydi. Her şeyden önce misafirlerimizi ve bizi tüm güleryüzleriyle ağırladılar. Çok eğenceli bir kına oldu dans ekibine ve Nezahat hanıma çok teşekkür ediyorum!!

H&M

Hatice & Mustafa

Düğün Tarihi: 18.09.2015

Kına gecemizi özel kılan harika bir organizasyondu.. Enerjiniz ve güleryüzünüz herkesi mest etti! Her şey için teşekkürler:)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!