Naz Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Çardak, Denizli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Hint kınası, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Önerilen Firmalar

Lil Organizasyon
36 4 2

Pamukkale

Lil Organizasyon

1.500 TL'den az
HGS Dans ve Sanat Organizasyon
15

Pamukkale

HGS Dans ve Sanat Organizasyon

Saklı Düşler Organizasyon
9

Pamukkale

Saklı Düşler Organizasyon

Hakkında

Naz Organizasyon olarak hayatınızın en değerli günü olan kına ve bekârlığa veda partinizi şölene dönüştürüyor, muhteşem bir organizasyonla sizi buluşturuyoruz. Uzun yıllar boyunca özel etkinlik ve eğlenceleri organize ediyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız ve güler yüzümüzle Denizli kına organizasyon firmaları arasında yerimizi alıyor, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.
Kültürümüzde önemli bir değere sahip kına ve bekârlığa veda partilerinde, birlikteliğinizin resmileştiği aile arasında gerçekleşen söz organizasyonunda ve nişan kutlamalarında etkinlik mekânınızı baştan yaratıyoruz.

Peki, bu muhteşem günde size sağladığımız hizmetler neler mi?

-Kına geceniz için ihtiyaçlarınıza muhteşem şekilde cevap verebileceğimiz, her sene değişen temalara uygun olarak yenilediğimiz dekor, aksesuar ve süsleme seçeneklerimiz bulunuyor. Mekânınızın en güzel köşesine modern izler taşıyan altın varaklı kına tahtı yerleştiriyoruz. Tahtın arkasına perde detaylı tak dekoru kuruyoruz. Konsepte uygun olarak hazırladığımız nedime bileklikleri, tef, hediyelikleri yerleştireceğiniz bir masa hazırlıyoruz.

- Nişanınızda töreniniz için belirlediğini konseptin tarzına uygun olan dekorlarla mekânınızı muhteşem bir şekilde hazırlıyoruz. Nişan masasına ışıltılı ve süslü örtüler yerleştiriyor, masa üstün canlı çiçek ve aksesuarlarla renklendiriyoruz. Fotoğraflarınızda arka fon olarak kullanabileceğiniz ışıltılı ve çiçekli masa arkası takı yerleştiriyoruz. Nişan kutlamalarında mekân girişine kırmızı halı ile yürüyüş yolu hazırlıyoruz. Beyaz tül tak ve etrafına yerleştirdiğimiz çiçekli dekorlarla yolu süslüyoruz.

Denizli kına gecesi organizasyonları için tercih edilen adreslerden biri olan Naz Organizasyon hizmetleri ayrıcalığında ile siz de mu özel gününüzü profesyonel bir şekilde planlamaya ne dersiniz? Hizmet detaylarımız ve fiyat aralıklarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için sizi davet ediyoruz. Ön bilgi için; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

Ayşe ve Barış Onan

  • Adres: Çardak / Denizli

Naz Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!