• Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Naz Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Naz Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Naz Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

Naz Organizasyon Hakkında

Naz Organizasyon olarak hayatınızın en değerli günü olan kına ve bekârlığa veda partinizi şölene dönüştürüyor, muhteşem bir organizasyonla sizi buluşturuyoruz. Uzun yıllar boyunca özel etkinlik ve eğlenceleri organize ediyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız ve güler yüzümüzle Denizli kına organizasyon firmaları arasında yerimizi alıyor, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.
Kültürümüzde önemli bir değere sahip kına ve bekârlığa veda partilerinde, birlikteliğinizin resmileştiği aile arasında gerçekleşen söz organizasyonunda ve nişan kutlamalarında etkinlik mekânınızı baştan yaratıyoruz.

Peki, bu muhteşem günde size sağladığımız hizmetler neler mi?

-Kına geceniz için ihtiyaçlarınıza muhteşem şekilde cevap verebileceğimiz, her sene değişen temalara uygun olarak yenilediğimiz dekor, aksesuar ve süsleme seçeneklerimiz bulunuyor. Mekânınızın en güzel köşesine modern izler taşıyan altın varaklı kına tahtı yerleştiriyoruz. Tahtın arkasına perde detaylı tak dekoru kuruyoruz. Konsepte uygun olarak hazırladığımız nedime bileklikleri, tef, hediyelikleri yerleştireceğiniz bir masa hazırlıyoruz.

- Nişanınızda töreniniz için belirlediğini konseptin tarzına uygun olan dekorlarla mekânınızı muhteşem bir şekilde hazırlıyoruz. Nişan masasına ışıltılı ve süslü örtüler yerleştiriyor, masa üstün canlı çiçek ve aksesuarlarla renklendiriyoruz. Fotoğraflarınızda arka fon olarak kullanabileceğiniz ışıltılı ve çiçekli masa arkası takı yerleştiriyoruz. Nişan kutlamalarında mekân girişine kırmızı halı ile yürüyüş yolu hazırlıyoruz. Beyaz tül tak ve etrafına yerleştirdiğimiz çiçekli dekorlarla yolu süslüyoruz.

Denizli kına gecesi organizasyonları için tercih edilen adreslerden biri olan Naz Organizasyon hizmetleri ayrıcalığında ile siz de mu özel gününüzü profesyonel bir şekilde planlamaya ne dersiniz? Hizmet detaylarımız ve fiyat aralıklarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için sizi davet ediyoruz. Ön bilgi için; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

  • Adres::

    Çardak / Denizli

  • Haritadaki Konumu

    Naz Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.