Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Denizli

Koza Dans Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Koza Dans Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Koza Dans Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Koza Dans Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Koza Dans Organizasyon Hakkında

Koza Dans Organizasyon ekibi olarak, siz değerli özel gün ev sahiplerimiz için; açılışlar, doğum günleri, baby shower partileri, sünnetler ve kına geceleri gibi etkinlikler düzenliyoruz. Denizli kına organizasyon firmaları arasında, siz değerli misafirlerimize sunduğumuz imkanlarla, adımızdan söz ettirmeyi başarıyoruz. Her organizasyonunuza eşlik edecek şekilde bir zeybek ekibimiz bulunuyor. Profesyonel dans grubumuzla birlikte, organizasyonlarınızda unutulmayacak anlar yaşatıyoruz.

Kına gecelerinizde misafirlerinize adeta bir görsel şölen sunmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz! Sizin için en iyi organizasyonu düzenleyeceğimizden şüpheniz olmasın. Şimdi dilerseniz, kına geceniz için bizimle çalışmak istediğiniz takdirde ne gibi imkanlardan yararlanacaksınız, bundan bahsedelim.

Bu özel geceniz için ilk olarak, nasıl bir hayalinizin olduğunu soruyoruz. Sonrasında, bunu gerçeğe dönüştürmek için çabalıyoruz. Oldukça deneyimli bir ekiple birlikte çalıştığımız için, isteklerinizi hemen anlıyor ve yerine getiriyoruz. Kına gecenizi gerçekleştireceğimiz mekana ve davetli sayınıza göre, masa ve sandalyeleri yerleştirdikten sonra, doya doya dans edebilmeniz için geniş bir sahne alanı oluşturuyoruz.

Gecenin atmosferine uygun renkte örtüler ve aksesuarlar kullanıyoruz. Gece boyu eğlencenin devam etmesi için, son teknoloji ses ve aydınlatma sistemimizi de kurduktan sonra, üzerinde isminizin yazılı olduğu panoyu girişe yerleştiriyoruz ve hazırlıklarımız sona eriyor.

Kına merasiminiz gerçekleşirken, yakınlarınız için kaftanlar ve kına mumları dağıtıyoruz. Böylece, uyumlu bir görüntü yakalamış oluyoruz. Geleneklerimizi eksiksiz olarak yaşattıktan sonra, eğlenceli şarkılara kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Adeta bir düğün provası olan bu eşsiz gecede, siz gelinlerimizi en iyi şekilde ağırlamayı hedefliyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu özel gecenizi bizimle paylaşmak isterseniz, Denizli kına organizasyon fiyatları ve detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için, sayfanın hemen yan tarafında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres::

    Denizli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.