İlke Organizasyon

E-posta Gönder

2 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Pamukkale, Denizli

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Dilek feneri, Kına mumu, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Semazen

Önerilen Firmalar

Lil Organizasyon
36 4 2

Pamukkale

Lil Organizasyon

1.500 TL'den az
HGS Dans ve Sanat Organizasyon
15

Pamukkale

HGS Dans ve Sanat Organizasyon

Saklı Düşler Organizasyon
9

Pamukkale

Saklı Düşler Organizasyon

Hakkında

Kına gecesi organizasyonunuzu özel bir konseptle farklı kılmak isterseniz, Denizli ve çevresinde aradığınız çözüm ortağı olduğumuzdan eminiz. İlke Organizasyon ailesi olarak sunduğumuz profesyonel hizmetlerle memnuniyet odaklı çalışıyoruz. Tasarladığımız davetlerde kaliteden asla ödün vermiyor, gününüzü güzelleştirmek için doğru dokunuşlarla süslemelerimizi yapıyoruz.

Süsleme demişken! Gelin, hayallerinizi nasıl gerçekleştireceğimizden söz edelim. İlk işimiz istek ve beklentilerinizi öğrenmek oluyor. Tasarlamamızı istediğiniz; prenses, saray, Osmanlı, Hint, geleneksel ve modern kına gecesi konseptlerine uygun renkleri belirliyoruz. Kına tahtı ile kına köşenizi dekore ediyor, mekanın en güzel köşesini size ayırdıktan sonra davet alanı dekorasyonunu tamamlıyoruz. Kına köşesinde, tahtın yanında altın sarısı süslemelerle aksesuar ve dekorlara da yer veriyoruz. Nedime minderleri, kına sehpası, tepsi, gelin yolu sütunları ve çiçeklerle merasim alanındaki çalışmalarımızı tamamlıyoruz. Bu arada davet alanında yaptığımız dekorasyon çalışmalarına geçiyor, benzersiz bir uyum sağlayarak gecenin şıklığını size yakışır şekilde düzenliyoruz. Sırasıyla; karşılama masası, kına yolu, kına köşesi, dans pisti ve konuklarınızın ziyafet alanını stilize ediyoruz. Ziyafet düzeninde bir kutlama tercih etmiyorsanız, kokteyl ve açık büfe tarzı bir düzenlemeyle konuklarınızı ağırlıyoruz. Sahne kurulumu da yaparak kaliteli müzik ve eğlence için gerekli teknik alt yapıyı düzenliyoruz.

Denizli kına gecesi organizasyonunuzda her anınızı kaydeden fotoğraf ve video çekim ekibiyle anlaşma sağlamanız için de aracı oluyoruz. Daima birlikte çalıştığımız profesyoneller sayesinde, keyifli bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Üstelik tüm bu hizmetler ve çok daha fazlasıyla düğün organizasyonlarını da tertip ediyoruz. İlke Organizasyon ailesi olarak Vosvos kiralama hizmetiyle özel anlara özel bir araçla ulaşmanızı da sağlıyoruz.

Siz de İlke Organizasyon iletişim bilgilerini kullanarak bütün bu imkanlardan yararlanmak ister misiniz? Denizli kına tahtı kiralama ve organizasyon hizmetleri için doğru adrestesiniz. İletişime geçmek için siz hâlâ neyi bekliyorsunuz?

İletişim

İlker

  • Adres: Merkezefendi / Denizli

İlke Organizasyon Yol Haritası

2 yorum


M&S

Mihrap & Sedat

Düğün Tarihi: 13.10.2019

ilke Organizasyon'a ne kadar Teşekkür etsem azdır.Kına gecemizde Taht ,yürüyüş yolu ve Baloda Gelin Damat masası-yürüyüş yolu kiraladık.Zamanında getirmeleri ve Rezervasyondan Düğün gününe kadar ne sorduysam hiç sıkılmadan usanmadan cevap verdi.Ayrıca malzeme temindede bize hiç sıkıntı... devamı 

S&E

Sevcan & Emre

Düğün Tarihi: 15.09.2019

Merhabalar ismim Emre Sanayide Esnafım oğlumuzun Sünnet töreni için ilke organizasyonu seçtik taht vosvos palyaço on numara ilgi alaka vardı herkese tavsiye ederim kazandığınızı hakediyorsunuz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!