Harem Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Harem Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.500-5.000 TL

Harem Organizasyon Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Harem Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Harem Organizasyon Hakkında

Hayatınız boyunca unutmayacağınız günler vardır. Bunlardan biri de kına geceleridir! Bu unutulmayan geceleri iyi hatırlamak ve yıllar sonra bile tebessümle anmak isterseniz, Harem Organizasyon Denizli’de hizmetinizde! Her tarza, her geleneğe ve her bütçeye hitap edebilen bir anlayışla kına gecelerinizi kusursuza dönüştürüyor, yer, zaman ve mekan fark etmeden bu özel günde yanınızda oluyoruz.

Yılların vermiş olduğu deneyimlerimizi de kullanarak tüm detayları özenle planlıyoruz. Profesyonel bir ekip ruhunu her aşamada hissedeceğinizden eminiz. Her anınızda güveninize layık olmak için titizlikle çalışıyoruz.

Kına geceniz için ihtiyacınız olan tüm aksesuarları sağlıyoruz. Süslemeler, kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, kına minderi, kemeri, bindallı ve kaftan başta olmak üzere tüm ürünleri seçtiğiniz kına konseptine uygun olarak temin ediyoruz. Eğlencenin başrol olduğu bir gece isteyen gelin adaylarımız için nedime ve zeybek ekibi de sağlıyoruz. Diğer organizasyon firmalarından farklı olarak da ilk dans eğitimi de veriyoruz!

Gelin adaylarımızın memnuniyetini her konuda sağlamayı hedefliyoruz. Bu yüzden dönem dönem çeşitli kampanyalar yapıyor, fiyatlarımızda hatrı sayılır indirimlere gidiyoruz. Sadece sizi değil, cebinizi de düşünen Harem Kına Organizasyon ile keyifli bir organizasyon yaşayacağınızdan eminiz.

Özellikle düğünlerin arttığı dönemlerde yoğun bir tempo ile çalışıyoruz. Bu yüzden bizimle planladığınız kına gecesi tarihinden en az 1 ay önce iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle tüm imkanlarımızdan eksiksiz bir şekilde yararlanabiliyorsunuz. Gecenizdeki tüm detayları özveriyle planlıyor, hayal ettiğinizden bile fazlasını sunuyoruz. Yakından şahit olmak istemez misiniz?

Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve kına gecenizi Harem Organizasyon farkıyla gerçekleştirmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Altıntop Mah. Çaybaşı Cad. No: 93 Merkez/Denizli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Harem Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.