Harem Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Merkezefendi, Denizli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Lil Organizasyon
36 4 2

Pamukkale

Lil Organizasyon

1.500 TL'den az
HGS Dans ve Sanat Organizasyon
15

Pamukkale

HGS Dans ve Sanat Organizasyon

Saklı Düşler Organizasyon
9

Pamukkale

Saklı Düşler Organizasyon

Hakkında

Hayatınız boyunca unutmayacağınız günler vardır. Bunlardan biri de kına geceleridir! Bu unutulmayan geceleri iyi hatırlamak ve yıllar sonra bile tebessümle anmak isterseniz, Harem Organizasyon Denizli’de hizmetinizde! Her tarza, her geleneğe ve her bütçeye hitap edebilen bir anlayışla kına gecelerinizi kusursuza dönüştürüyor, yer, zaman ve mekan fark etmeden bu özel günde yanınızda oluyoruz.

Yılların vermiş olduğu deneyimlerimizi de kullanarak tüm detayları özenle planlıyoruz. Profesyonel bir ekip ruhunu her aşamada hissedeceğinizden eminiz. Her anınızda güveninize layık olmak için titizlikle çalışıyoruz.

Kına geceniz için ihtiyacınız olan tüm aksesuarları sağlıyoruz. Süslemeler, kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, kına minderi, kemeri, bindallı ve kaftan başta olmak üzere tüm ürünleri seçtiğiniz kına konseptine uygun olarak temin ediyoruz. Eğlencenin başrol olduğu bir gece isteyen gelin adaylarımız için nedime ve zeybek ekibi de sağlıyoruz. Diğer organizasyon firmalarından farklı olarak da ilk dans eğitimi de veriyoruz!

Gelin adaylarımızın memnuniyetini her konuda sağlamayı hedefliyoruz. Bu yüzden dönem dönem çeşitli kampanyalar yapıyor, fiyatlarımızda hatrı sayılır indirimlere gidiyoruz. Sadece sizi değil, cebinizi de düşünen Harem Kına Organizasyon ile keyifli bir organizasyon yaşayacağınızdan eminiz.

Özellikle düğünlerin arttığı dönemlerde yoğun bir tempo ile çalışıyoruz. Bu yüzden bizimle planladığınız kına gecesi tarihinden en az 1 ay önce iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle tüm imkanlarımızdan eksiksiz bir şekilde yararlanabiliyorsunuz. Gecenizdeki tüm detayları özveriyle planlıyor, hayal ettiğinizden bile fazlasını sunuyoruz. Yakından şahit olmak istemez misiniz?

Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve kına gecenizi Harem Organizasyon farkıyla gerçekleştirmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ayla Güşlü Tekelioğlu

  • Adres: Altıntop Mah. Çaybaşı Cad. No: 93 Merkez/Denizli

Harem Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!