Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Denizli

Hanzade Kına Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Hanzade Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Hanzade Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hanzade Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

Hanzade Kına Organizasyon Hakkında

Yıllardır Denizli Merkezefendi’de Hanzade Kına Organizasyon ismiyle başarılı bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz. Bugüne kadar pek çok gelin adayının kına eğlencesi için özel bir konsept oluşturarak eğlenceli saatler geçirmesine yardımcı olan profesyonel bir ekibiz.

En özel gecenizin en güzel hikâyesini yazmak için deneyimli ve güler yüzlü bir ekiple çalışıyoruz. Eğlenceniz öncesi sizinle bir araya gelerek ilk tanışmamızı gerçekleştiriyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz çalışmalardan bazı örnekler göstererek aklınızda kına eğlencesi hizmetlerimiz için bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Düşlerinizi gerçeğe dönüştüreceğimiz bir konsept planlaması yapıyor ve takvimler eğlencenizin yapılacağı günü gösterdiğinde ise kusursuz bir şekilde uyguluyoruz. Çok sayıda kaftan ve bindallı modeline sahip olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz. Kiralama hizmeti de yaparak hem size hem de yakınlarınıza büyük kolaylık sağlıyoruz.

Kına gecelerinin en temel unsurlarından biri şüphesiz kına tahtları oluyor. Altın sarısı işlemelere sahip kına tahtımızı kına merasiminizin yapılacağı alanın en göz alıcı kısmına konumlandırıyoruz. Mor, sarı, pembe, turuncu, mavi ve kırmızı gibi çok sarıda tülün bulunduğu bir cibinlik asarak hoş ve ihtişamlı bir görüntü elde ediyoruz. Kına tahtımızın rengini ise pembe ve kırmızı gibi farklı renk tonlarında tercih edebilirsiniz. Eğlenceniz için nedime kızlarımızı size eşlik etmesi için yönlendiriyoruz. Tüylü tefler ve davullarla hoş bir dans gösterisi eşliğinde misafirlerinizin karşısına çıkmanızı sağlıyoruz. Kuşak oyunu, renkli dans gösterileri, volkan ve konfeti şovlarla ortamın ambiyansını güzelleştiriyoruz. Mutlulukların paylaştıkça çoğaldığına inanıyoruz siz de en anlamlı günlerinizi sevdiklerinizle birlikte eğlenceli saatlere dönüştürmek isterseniz, ekibimizle sizi bekliyoruz.

Unutulmaz bir kına gecesine ev sahipliği yapmak için gereken tek şeyin bize ulaşmak olduğunu bilmenizi isteriz. Sayfanın üstünde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Denizli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.