Hanzade Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Merkezefendi, Denizli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Yıllardır Denizli Merkezefendi’de Hanzade Kına Organizasyon ismiyle başarılı bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz. Bugüne kadar pek çok gelin adayının kına eğlencesi için özel bir konsept oluşturarak eğlenceli saatler geçirmesine yardımcı olan profesyonel bir ekibiz.

En özel gecenizin en güzel hikâyesini yazmak için deneyimli ve güler yüzlü bir ekiple çalışıyoruz. Eğlenceniz öncesi sizinle bir araya gelerek ilk tanışmamızı gerçekleştiriyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz çalışmalardan bazı örnekler göstererek aklınızda kına eğlencesi hizmetlerimiz için bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Düşlerinizi gerçeğe dönüştüreceğimiz bir konsept planlaması yapıyor ve takvimler eğlencenizin yapılacağı günü gösterdiğinde ise kusursuz bir şekilde uyguluyoruz. Çok sayıda kaftan ve bindallı modeline sahip olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz. Kiralama hizmeti de yaparak hem size hem de yakınlarınıza büyük kolaylık sağlıyoruz.

Kına gecelerinin en temel unsurlarından biri şüphesiz kına tahtları oluyor. Altın sarısı işlemelere sahip kına tahtımızı kına merasiminizin yapılacağı alanın en göz alıcı kısmına konumlandırıyoruz. Mor, sarı, pembe, turuncu, mavi ve kırmızı gibi çok sarıda tülün bulunduğu bir cibinlik asarak hoş ve ihtişamlı bir görüntü elde ediyoruz. Kına tahtımızın rengini ise pembe ve kırmızı gibi farklı renk tonlarında tercih edebilirsiniz. Eğlenceniz için nedime kızlarımızı size eşlik etmesi için yönlendiriyoruz. Tüylü tefler ve davullarla hoş bir dans gösterisi eşliğinde misafirlerinizin karşısına çıkmanızı sağlıyoruz. Kuşak oyunu, renkli dans gösterileri, volkan ve konfeti şovlarla ortamın ambiyansını güzelleştiriyoruz. Mutlulukların paylaştıkça çoğaldığına inanıyoruz siz de en anlamlı günlerinizi sevdiklerinizle birlikte eğlenceli saatlere dönüştürmek isterseniz, ekibimizle sizi bekliyoruz.

Unutulmaz bir kına gecesine ev sahipliği yapmak için gereken tek şeyin bize ulaşmak olduğunu bilmenizi isteriz. Sayfanın üstünde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Ayşenur AKAR ÇETİN

  • Adres: DenizliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!