Dünya Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Merkezefendi, Denizli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Dünya Organizasyon ailesi olarak, Denizli düğün organizasyon firmaları arasında, yaptığımız işlerin kalitesiyle adımızı duyurmaya devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için; açılışlar, sünnet düğünleri, yeni doğan, nişan törenleri, doğum günleri ve kına gecelerinde unutulmayacak organizasyonlar düzenliyoruz. Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz ve kuşkusuz bir şekilde özel gününüzü emanet edebileceğiniz bir organizasyon firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz!

Uzun yıllardır sektörde olmamız dolayısıyla, şimdiye kadar pek çok misafirimizi ağırladık. Bu sayede, fazlasıyla tecrübe edindik ve yenilikçi ruhumuzla birlikte her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Şimdi dilerseniz, kına gecesi organizasyonunuz için bizi tercih ettiğinizde, hangi imkanlara sahip olacağınızdan bahsedelim.

İlk olarak, nasıl bir kına gecesi düşlediğinizi soruyoruz. Mekanın özellikleri ve sizin hayal dünyanızı birleştirerek bir plan oluşturuyoruz. Hayatınızda belki bir kez yaşayacağınız bu eşsiz deneyimin mükemmel olması için elimizden geleni yapıyoruz. O gün geldiğinde, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte hazırlıklarımıza başlıyoruz. Öncelikle, davetli sayınıza göre masa ve sandalye düzenini oluşturuyoruz. Sahne alanını geniş tutuyoruz çünkü, gece boyu sınırsız eğlenceni sürmesi gerekiyor!

Kına gecenizde misafirlerinize Türk mutfağından muhteşem lezzetler tattırmak isterseniz, usta aşçılarımız sizin için en güzel yiyecekleri hazırlıyor ve servis ekibimiz de bunları, misafirlerinize sunuyor.

Kına merasiminiz esnasında, yakınlarınıza dağıttığımız kaftanlar ve kına mumlarıyla, gecenin atmosferine uyumlu bir görüntü elde ediyoruz Kınanız yakıldıktan sonra da bu hüzünlü havanın hemen dağılması için, eğlenceli şarkılara kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Gecenin sonunda misafirlerinize, kuru kına ve küçük hediye ikramlarında bulunuyoruz. Bu sayede, bu güzel geceyi hatırlamaları için onlara küçük sürprizler yapmış oluyoruz.

Düğün organizasyon fiyatları ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Recep Enes Ekinci

  • Adres: DenizliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!