Destan Kına ve Dans Ekibi

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Destan Kına ve Dans Ekibi Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Destan Kına ve Dans Ekibi Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Destan Kına ve Dans Ekibi Hakkında

Kına organizasyonunda farklı bir bakış açısı yaratan Destan Kına Organizasyon ailesi olarak, geleneksel motiflerimizden biri olan kına gecesini, siz değerli çiftlerimiz ve misafirlerimiz için en iyi şekilde organize ediyoruz. Güler yüzlü, eğlenceli ve profesyonel ekibimizle birlikte, etkinliğiniz ile ilgili tüm detaylar gözden geçiriyoruz, size ise yalnızca bunun keyfini sürmek kalıyor.

Kına geceniz için, öncelikle bir konsept belirliyoruz. Bunlar; Osmanlı konsepti, Hint konsepti veya çingene konsepti olarak farklılık gösteriyor. Tercih ettiğiniz birine göre, planlarımızı yapmaya başlıyoruz. Kına gecesi mekanınız için ise, en uygun süslemeleri yapıyoruz. Masa ve sandalye oturma düzenini, davetli sayınıza göre organize ediyoruz. Tercihinize göre, bunları örtülerle renklendirebiliyoruz.

Kına merasiminizde, size özel süslenmiş bir kına tepsisi, arkadaşlarınız için de; kına mumu, kına gülü ve kaftan gibi hizmetler sağlıyoruz. Böylece, gecenin anlam ve önemine yakışır şekilde bir uyum yakalıyoruz. Sevdiklerinizle birlikte hoş vakit geçirmeye devam etmeniz için de, eğlenceli müziklere kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Kına geceniz boyunca her anınızda yanınızda olan ekibimiz, hazırladığı koreografiler ile misafirlerinize ve size unutulmaz bir gece sunarken, dilerseniz siz de arkadaşlarınızla sahneleyebileceğiniz tarzda, seçtiğiniz şarkılar ile dans gösterileri hazırlayabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak tercih ederseniz, düğününüz için ilk dansınızı sizinle birlikte hazırlıyor, ayrıca halk dansları alanında da gösteri seçenekleri sunuyoruz.

Siz de bu özel anınızı ekibimizle renklendirmek, en iyi şekilde yaşamak ve bu anınıza dair güzel anılar biriktirmek isterseniz, Destan Kına Organizasyon Denizli her zaman yanınızda. Kararınızı verdiyseniz ve bu özel gecenizi bize emanet etmek isterseniz, sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın! Heyecanınızı paylaşmak ve güzel hislerinize ortak olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Çamlaraltı Mh. Kınıklı Cad. No:13

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Destan Kına ve Dans Ekibi Yol Haritası

Destan Kına ve Dans Ekibi Yorumları (4)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Si̇mge & Ahmet

Düğün Tarihi: 02.04.2016


BİZ DOSTLUĞUMUZA SİZİ DE KATTIK:) BİR AVUÇTUK ARTIK KOCAMANIZ..SAYENİZDE HERŞEY O KADAR GÜZEL VE ÖZELDİ Kİ TIPKI BENDEKİ YERİNİZ GİBİ.. İYİ Kİ VARSINIZ DESTANKIZLARCIM, İYİ Kİ SİZLERİ TANIMIŞIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM EN ÖZEL GÜNÜMÜ HARİKA KILDINIZ VE SAMİMİYETİNİZ İÇİN ...

Seda & Mustafa

Düğün Tarihi: 09.10.2015


CANLARIMMMM ÇOOOOK SAĞOLUN... HERŞEY ÇOOK GÜZELDİ..KINA YAPMICAM DİYEN İNSANI BİLE BU KADAR EĞLENDİRDİNİZ YA... SÜPERSİNİZ.. :)

Aslihan & Feri̇t

Düğün Tarihi: 14.09.2015


ÇOOK TEŞEKKÜRLER..ÇOK MUTLUYUM,PIRLANTA GİBİ İNSANLAR TANIDIM HARİKASINIZ..İŞİNİ AŞKLA YAPAN İNSANLARA İHTİYAÇ VAR BU DEVİRDE..HERŞEY İÇİN TEKRAR ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER HARİKA GEÇTİ KINAM.. GELEN KONUKLARIN TABİR İ CAİZSE AĞZI AÇIK KALDI :) BAYILDILAR.. TEKRAR BİR YERDE KARŞILAŞMAK DİLEĞİYİE..

Burcu & Ari̇f

Düğün Tarihi: 26.03.2015


TEŞEKKÜRLER EDİYORUM DESTANKINA SAYENİZDE KUSURSUZGÜZELLİKTE ÇOK KEYİFLİ VE BÜTÜN GELENLERİN KESİNTİSİZ EĞLENDİĞİ VE HALA ÇOK GÜZEL SÖZLERLE ANILAN BİR KINAM OLDU.. İYİ Kİ VARSINIZ..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.